Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy hosszú bocsi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hosszú bocsi, de valakii légyszii segítsen, hogy felejtsem ell?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, már tobb hónapja,inkabb csak szemezgetet velem eddig, semmi más nem volt, elég rossz fiú,minden rosszba benne van, drog stb.. én igazából, még sosem voltam szerelmes, es ha "szerelmesnek" éreztem magam, az is csuppán vagy felángolás volt, vagy unalom,szerintem ez is az, bár nem tudom, ha lánnyal beszél, elmegy az egész kedvem, meg mindig fura érzést érzek a szívemben,őszintén szolva, nem illünk össze, meg semmi ilyen, és lehet baratnoje is van, mert állandoan hivásozik egy lánnyal, de nem tudom mitcsináljak, egyszeruen nem tudom kiverni a fejembol, illetve pár hét, es a szomszedunk is lesz a srác, anyumék kedvelik meg minden, de velem még sose beszélgetet, gondolom 0-24 ben itt lesz a srác, mert a szuleim kedvelik, tehát így mégnehezebb lesz elfelejteni, de hogyan felejtsem ell, igazából semmi esélyt nem adnék egy ilyen kapcsolatra, megse probálnám, ezért szeretném minnél hamarabb elfelejteni, csak nagyon néhéz, és ha minden nap itt lesz, még nehezebb lesz, állandoan csak rá tudok gondolni, és mindig azt veszem észre hogy "Úristen, már megint rá gondolok" igazából én csak elszeretném felejteni minnél hamarabb, csak nagyon nehéz lesz.. meg ha van barátnője, akkor gondolom ő is a szomszedba fog lakni😅 így még nehezebb lesz ezt nekem látni, tehát amíg nem lesznek a szomszédba, tehát amig nem fognak ide költözni, addig nagyon jó lenne elfelejteni ezt a srácot.. és annak ellenére hogy sok rossz dolgot tudtam meg róla,annak ellenére is "kell" igazábol sík hülyének érzem magam, mert még énsem tudom mivan velem, meg hogy mit szeretnék, szerintetek hogy felejtsem ell minnél hamarabb? A valaszokat, elore is koszonom!
2021. okt. 14. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Segítsegek*
2021. okt. 14. 18:57
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Anyukàdèk rossz tàrsasàgba keverednek akkor 😆
2021. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem, mikor anyudék először át akarják hívni/áthívják, akkor beszélj velük, hogy nem szeretnéd, hogy átjöjjön, mert drogozik.
2021. okt. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Segítek. Ismerkedj mással ezt meg hagyd békén s ha már randizol könnyebben megy az ignorálása.


A többszörösen összetett mondat nem ilyen.

2021. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!