Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak vele? :/ Megütött!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? :/ Megütött!

Figyelt kérdés

19éves vagyok,a barátom 21.

2éve vagyunk együtt ( fél éve lakunk együtt,albérletbe)

Tegnap előtt este elment a haverjaival inni.Éjjel haza jött és nem volt normális!Kiabált velem,rossz dolgokat mondott rólam,és megütött..:S

ma reggel elmentem az albérletből a tesomékhoz,most pár napig itt leszek.

Nagyon szeretem a barátomat,de most hogy megütött kiábrándultam belőle..:S nem volt semmi oka hogy megüssön,nem csaltam meg soha meg semmi:S

Ma egész nap hívogatott telon,meg smseket irogatott hogy nemtudja miért csinálta ezt,meg hogy bocsájtsak meg.


Nem tudom mit csináljak!

Ha veletek történne meg ilyen mit csinálnátok?szakitanátok vagy nem? :S


2010. szept. 2. 20:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

tegnap reggel*

bocsi

2010. szept. 2. 20:56
 2/23 A kérdező kommentje:
és tegnap még nem is hivogatott telon,szerintem lese esett neki hogy nem vagyok ott..:S
2010. szept. 2. 20:57
 3/23 Kamuuu ***** válasza:
0%
Nem volt magánál hát leírtad részeg volt ezért nem kell vele szakítanod csak mond el neki hogy legközelebb ne forduljon elő
2010. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem volt nagyon dúrva azaz ütés, és ez az első ilyen alkalom volt akkor megbocsájtható.


De ha már ez nem az első hanem a sokadik akkor el kéne gondolkodnod azon hogy lehet hogy nem ő számodra a jövő.

2010. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

ez volt az első h megütött( remélem az utolsó is)

nem ilyennek ismertem meg:/

2010. szept. 2. 21:02
 6/23 Leila3 ***** válasza:
62%

Azt szokták mondani,hogy aki egyszer megüt,az többször is fog.

De én a helyedben az első után még megbocsájtanék neki,hisz ittas is volt,és gondolom tényleg csak elöször fordult elő.Mondd el neki,hogy nagyon rosszul esett ez neked,és többé ne tegye,mert akkor szakítasz vele. Ha nem ábrándultál még ki belőle teljesen,akkor adj még neki esélyt.

2010. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
hát akkor megpróbálom vele megbeszélni a dolgokat
2010. szept. 2. 21:09
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
aki kezet emel egy nöre,az nem férfi! ha meg részegen ennyire agressziv,akkor kizárt,hogy máskor részegen nem tenné meg! Én a te helyedben,nem egyszer,hanem százezerszer meggondolnám,hogy visszamenjek!
2010. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
egyébként máskor amikor buliba szoktunk menni akkor is szokott inni és nem szokott agresszív lenni,mindig jó kedve szokott lenni,ezért sem vártam tőle h ilyet tesz
2010. szept. 2. 21:13
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Aki megüt egy nőt az nem ember. Én otthagynám a helyedben.

27F

2010. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!