Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsak 1hónap járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanubaba kérdése:

Hogyan szakítsak 1hónap járás után?

Figyelt kérdés
A barátommal 1hónapja járunk, de lassan, fokozatosan rájöttem, hogy már nem szeretem. Nem akarok találkozni vele, nem érzem, hogy hiányozna,semmit nem érzek, esetleg barátságot, de aztis csak esetleg. Szakítani akarok vele, rájöttem, hogy nem ő az igazi, és nem vele akarom leélni az életemet, vagy annak egy részét. Nem akarom azt, hogy csak azért legyek vele, hogy ő ne legyen szomorú, ne bántsam meg, és ne érezze magát átbaszva. Mert ha pl. 2hét múlva szakítok vele, akkor ugyan oylan rossz lesz neki, és inkább bevállalom azt hogy a barátai és ő is egy rohadtribancnak tartson, minthogy hazudjak neki, és hazugságban éljen, és ha elengedem hátha talál magának egy olyan csajt akit jobban megérdemel. Különösebb problémánk nincsen, nem vitázunk meg ilyenek, csak sosem volt az a bizonyos térdremegős love-feeling (tudjátok miről beszélek, nem?). És én azzal az elvel vagyok, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni. Hogy mondjam meg neki, hogy már nem szeretem, és szakitani szeretnék, úgy hogy annyira ne bántsam meg, és ne érezze magát átbaszva?? Kérleek segitsetek, és ha lehet normális válaszokat kérek;) köszi. 15/L
2011. júl. 19. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
add elő neki finoman hogy mit érzel,úgy ahogy itt nekünk...de nehogy húzd az időt,mert akkor csak felhúzod az agyát,ugy hofgy nem tudja mért nem karsz talizni vele...
2011. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csokissüti002976 ***** válasza:
Találkoztok valahol. Ne üljetek be sehova, csókot se adj neki, hanem mondd meg, hogy mivan. És mondd azt, hogy jobbnak látod így, hogy az elején szakítasz, mint később, mikor már jobban fájna neki.
2011. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy ide mindenki letudja írni szépen, hogy mit érez, de a párja szemébe nem tudja megmondani. Szerintem ha ugyanúgy elmondanád neki ahogy itt leírtad megértené. Ráadásul nem olyan sok időt voltatok együtt hogy nagyon beleélhesse magát.
2011. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Ne hallgass a többiekre kár leülni vele meg ilyesmi csak az időt pazarlod ha már összetöröd a szivét tedd stílusosan és írd meg neki e-mailben és utána kezdj el róla pletykákat terjeszteni hogy milyen bunkó volt veled meg 2-szer is megvert és megerőszakolt. Utána úgy fogsz kijönni az egészből mintha te lennél a jó kislány és akkor könnyebben szerezhetsz megadnak egy jobb példányt. [15L lol]
2011. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha elmondod neki amit itt leírtál, akkor még meg is fog érteni, és a lehető lehető leggyorsabban estúl ezen mert minnél később szakitasz vele annál nehezebb lesz neki is és neked is!
2011. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
heló szia valenszia
2011. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

18.07-es ez ugye csak vicc?:D de azért köszi

2011. júl. 19. 19:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Az hülyeség lenn, ha irnék neki egy levelet, és azt bedobnám a postaládájába?:D:$
2011. júl. 19. 19:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Menj a francban.

Menj a pokolban.

Udvariasabb módszerek:

Menj húzni az angyalokat.

2011. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy hónap rövid idő. Mondhatod, hogy megpróbáltad, de nem sikerült beleszeretned.
2011. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!