Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az emberek többsége külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az emberek többsége külsőre és belsőre is vonzó társat szeretne magának, akkor miért mennek ilyen sokan a szélsőségek felé és csak az egyiket hangsúlyozzák?

Figyelt kérdés

Nekem az a felvetésem, hogy teljesen normális, ha külsőre nem tetszik valaki, akkor ezt nem érdemes nem tudatosítani. Miért kellene szégyellni azt, hogy ez így van. Persze sokkal árnylatabban és finomabban is meglehet fogalmazni, de a lényeg úgyis ez. Ilyenkor meg az emberek egyik része azonnal a felszínesség meg a válógatósság vádját vetíti rád, pedig tulajdonképpes ez csak egy tudatos döntés is lehet (nem minden esetben az).

Másik oldalról meg, ha csak kimondottan a belső értékekre hajt valaki és mondjuk az sem zavarja, ha a társa egészségtelen életmódot él, elhanyagolja a külsejét, mert a belső az annyira jó, hogy ezektől el lehet tekinteni. Az utóbbi eset is azért felvet kérdéseket.

Szóval szerintem az nem baj, ha mindkettőre figyel valaki és ezt fel lehet vállalni, nem kell csak az egyiket kiemelni, mert akkor csak távolabb kerülünk az aranyközépúttól.



2021. okt. 24. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
A ferfiaknak csak a külső fontos, nem baj, ha a buta! A nők meg csak szörnyü onsanyargatassal, ehezessel képesek ennek megfelelni. A kör bezárult.
2021. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező, az emberek többsége szerint a külső és a belső is fontos. Nagyon kevesek hangsúlyozzák, hogy kizárólag csak az egyik vagy csak a másik.
2021. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A külső addig fontos, míg felkelti a figyelmet. Utána már "csak van" és a belső számít. Mintha a gyümölcskosárból kivennél egy neked tetsző almát. Először választasz, de utána beleharapsz és már csak az íze számít. Mondjuk jelentős különbség egy alma és a nő között, hogy a nőnek van kisugárzása. Szegény almának nincs.
2021. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mindeketto fontos, aki mast allit, az hazudik vagy nincs lehetosege valogatni es ezzel altatja magat.

nyilvan mindenkinek mas a vonzo es mashol vannak a hatarok, de altalaban csak a nagyon csunya es eselytelen emberek mondjak azt, hogy a kulso EGYALTALAN nem szamit.

olyan viszont letezhet, hogy valaki alapbol semleges vagy nem vonz annyira, es mikor az ember jobban megismeri, a szemelyisege miatt elkezdi vonzobbnak latni. DE ez azzal nem mukodik, aki kifejezetten taszit.


azt ritkan hallom, hogy valaki nyiltan allitana, hogy neki csak a masik kinezete fontos. ezt max szexkapcsolatban tudom elkepzelni, de nekem meg ilyenkor is fontos azert, hogy a masik ne egy vilagi, ostoba suttyo legyen, bar nyilvan belso teren kevesebb az elvaras, mint rendes kapcsolatra.

2021. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én megkérdőjelezném a tökéletes belső értékeit annak, aki egészségtelenül él és elhanyagolja a külsejét. Ott már eleve az élethez való hozzáállással, intelligenciával lehetnek gondok és normális embernek ez nem bejövős.

Nem egy modell külsejű emberre vágyom, de legyen tiszta, ápolt, illatos, gondos a megjelenésére. És némi "bűnözéstől" eltekintve éljen egészségesen. Undorító, ha valaki rosszullétig zabál és iszik, büdös a cigitől, piától és totál punnyadt. Ha valaki ilyen, ott fejben, lélekben már gáz van.

2021. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

A külső megfog, a belső megtart.


Kb ennyi a szerepük

2021. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Mert önmagukkal szemben sem őszinték. Oviban még mindenki a legszebb kislányba volt szerelmes, sőt 14 éves korig ez van. Pontosan lehet tudni, ki az az 1-2 lány, akinek van rajongótábora.

Utána fokozatosan, ahogy az emberek rájönnek, hogy irreálisak a vágyaik, úgy adják lejjebb. Hogy el tudják viselni, hogy aki igazán tetszett nekik, soha nem lehet az övék, megideologizálják maguknak vagy öngyilkosak lesznek. Kb. ez a 2 zajlik le 20 éves korunk körül.

Ettől még apucik titokban továbbra is instamodellekre csorgatják a nyálukat, a nők pedig az elveszett nagy szerelmen keseregnek és azzal vígasztalják magukat, hogy igaz, hogy kopaszodik és 2 cm-el magasabb nálam, de legalább jó ember a társam. Mintha a jóemberség azzal lenne arányos, ki mennyire ronda.:DDD

Nekem mondhatja bárki, hogy élete szerelmével van, ha a valóságban két szót nem merne szólni álmai nőjéhez vagy pasijához, akkor az nem más, mint az, hogy a realitás talaján választott párt és megideologizálja magának. Számomra az is fura, amikor öregemberek állítják, hogy szerelmesek. Épp most hallottam egy 60-on felüli női ismerősömről, hogy szerelmes. Soha nem volt valami szépség, de most már kifejezetten az öreganyó kategória. Én a helyében soha nem hinném el, hogy egy féri szerelmes belém. Ne legyen igazam, de a pasi akar tőle valamit. Lakhatást, vagy csak társat a magány ellen, de szerelem...ja persze.

2021. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!