Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki támogatna egy ilyen változt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki támogatna egy ilyen változtatást itt a Felnőtt párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az összes incelekről, femcelekről, anyagias nőkről, mamahoteles férfiakról, egyszerű munkásokról szóló kérdést száműzni kellene egy külön erre kialakított "Dühöngő" kategóriába és ott elszórakoztathatnák egymást azok, akik ezért járnak ide fel. Ott moderáció se kellene, és az értékelés is ki lenne kapcsolva, mint pl. az Ismerkedés alatt. Ha a Dühöngőn kívül valaki mégis ilyen kérdést tesz fel, illetve ilyen válaszokat ír, az jelentés alapján szankcionálva lenne, függetlenül attól, hogy mióta tag és milyen addigi értékelése volt.

2021. okt. 24. 13:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
41%
1-es vagyok. Direkt a gyűlölködő, frusztrált némberek stilusában írtam egy választ, erre felpontoztak 😂🤣😁🤣😂
2021. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
91%

#9

Nem arról van szó, hogy ne foglalkozzunk létező problémával. Erre van a társkeresési problémák kategória. Sokan fel tudnak tenni normális kérdést is ezzel kapcsolatban. El is fogadják a normális válaszokat.

Viszont mikor valakinek hiába írunk regényt a kérdésére, hiába soroljuk fel min tudna változtatni, miben tudna fejlődni, min kéne javítania, hogy növelje az esélyeit, mindig az a válasz, hogy ő ronda. Ő nem kell senkinek. Rajta nem lehet segíteni. Az élet igazságtalan. Bezzeg a nőknek milyen jó, bezzeg más pasiknak milyen könnyű. Mindenkinek minden könnyű, csak neki vannak problémái, csak neki nehéz. Persze ezért mindenki hibás, csak ő maga nem.

Nem akarja igazán megoldani a problémáját, igazából nem is segítséget akar, nem tanácsot akar, az egyetlen amit akar, hogy sajnálják. Hogy figyeljenek rá, esetleg jöjjön valaki aki egyetért vele és közösen sajnálják egymás sanyarú sorsát, saját sebeiket nyalogatva. Ennek pedig így, ebben a formában semmi értelme.

2021. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
62%
24 13.51 én nem! A kevés pipás mindig egy magadfajta, csak sokszor szeretnétek zöldeket gyűjteni és feljebb tornászni magatokat.
2021. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

#20: Még azoknak is több értelme lenne, mint a "gonosz incelek miatt nem találok pasit én, a diplomás, vékony, fiatal nő" vagy az "összes nő az anyagiakra megy én meg csak azért vagyok egyedül, mert egyszerű melós vagyok és alacsony" féle agymenéseknek.

#24: Erre utaltam a felpontozós kérdések résznél.:)

2021. okt. 24. 13:56
 25/39 anonim ***** válasza:
47%
24! Ezen csodálkozol? Az állítólag nö meg mindengyülölö incel férfiaknál sokkal rosszabb az ellenük harcoló "egyáltalán nemgyülölködök" lelkes kis csapata.
2021. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Most elképzeltem, hogy egy ilyen topic-ban nincs moderálás..hát, inkább nem kéne.
2021. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
#27: Miért? Aki nem kíváncsi arra, hogy mi folyik ott, az eleve rá se kattint. Aki meg a maga kis szent háborúját akarja ott megvívni a gonosz ellenséggel, az hadd tegye. Ott és csak is ott. Abban a 11-es válaszolóval egyetértek, hogy a személyes adatok nyilvánosságra hozása ott is tiltott legyen, de a többi hadd menjen.
2021. okt. 24. 15:16
 28/39 anonim ***** válasza:
61%
#12: kérdező, ismerkedés céljából menjen innen minden ilyen szándékú az Ismerkedés rovatba. Ez a kategória még mindig nem virtuális randizó kávéház.
2021. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
#29: Nem, ez a "Felnőtt társkeresési problémák" rovat. Ennek jó esetben arról kellene szólnia, hogy egymásnak adunk tanácsokat, tippeket, hogy hogyan tudja megoldani a problémáját. Nem arról, hogy úgy kompletten az ellenkező nemet és a saját nemünk sikeres tagjait hibáztatjuk a saját sikertelenségünkért és így két csapatra osztódva, manipulatív kérdésekkel és egymást degradáló válaszokkal próbálunk megnyerni egy olyan "harcot", ami megnyerhetetlen.:) És legyünk őszinték, ebben egyik oldal sem különb semmivel sem a másiknál.
2021. okt. 24. 16:00
 30/39 anonim ***** válasza:
17%

#30: jó lenne, ha befejeznéd végre ezt az indirekt szalmabáb érvelést.

Az alábbiak a te szavaid:


"Képzelj el egy kávézót, ahol bent van néhány férfi és nő ismerkedési szándékkal."


Nos, ez NEM a Felnőtt társkeresési problémák rovat.

De ezzel folytatod ugyanitt:


"Aki tényleg normálisan beszélgetni és ismerkedni akar, annak is elveszik a kedvét."


De itt még mindig NE akarjon ismerkedni, ez nem az a rovat.

2021. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!