Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki támogatna egy ilyen változt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki támogatna egy ilyen változtatást itt a Felnőtt párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az összes incelekről, femcelekről, anyagias nőkről, mamahoteles férfiakról, egyszerű munkásokról szóló kérdést száműzni kellene egy külön erre kialakított "Dühöngő" kategóriába és ott elszórakoztathatnák egymást azok, akik ezért járnak ide fel. Ott moderáció se kellene, és az értékelés is ki lenne kapcsolva, mint pl. az Ismerkedés alatt. Ha a Dühöngőn kívül valaki mégis ilyen kérdést tesz fel, illetve ilyen válaszokat ír, az jelentés alapján szankcionálva lenne, függetlenül attól, hogy mióta tag és milyen addigi értékelése volt.

2021. okt. 24. 13:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Eleg lenne az életképtelen nyavalygó, kispöcsű fiúkákat száműzni!
2021. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlen a felsorolt kérdéstípusok miatt, de szerintem jó lenne egy dühöngő kategória. :D Moderálás nélkül. Régebben a szexualitás kategória volt a dühöngő, de mára már kevesebb a jó arc az oldalon. Eléggé ellaposodott...
2021. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
39%
Nekem is eszembe jutott már, de nem száműzném külön kategóriába, hanem tiltanám, bannolnám az összes ilyet. Plusz mellé minden egyes felhasználó, aki ilyen kérdést (véletlenül) megnyitott, 100000 forint kártérítésben részesül a Webminute Kft.-től, alkalmanként.
2021. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Én támogatnám a külön kategóriát!

Ott ők is leírhatnák a maguk baját, aki akar válaszol nekik!

Felnőtt párkapcsolatok kategóriát azoknak engedném használni, akik érdemi, konstruktív eszmecserét szeretnének folytatni! Van itt sok értelmes ember, akik jó válaszokat adnak, de amikor kérdez valaki valamit, és öt válasszal később már nem is arról van szó ami a kérdés volt, hanem valami incel "baromságról", akkor azon ki tudok akadni!

2021. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
18%

Juj de jó. Én az oldalon elszaporodott begyöpösödött 30-40es erkölcscsősz nőknek hoznék létre egy új kategóriát bigottéria néven.

Ott lehetne demózniuk a tökéletes modorukat egymás között. 😁

2021. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%
Én támogatnám, simán működne. Mióta van ismerkedős rész, azóta aki azt akar, az is odament, nem ide írkál. 31f
2021. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
7%
Tehát ne foglalkozzunk egy létezö problémával, hanem számüzzük. Micsoda ötlet! Hogy ez eddig miért nem müködött sosem?
2021. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

#1: Az éremnek két oldala van, csak az egyiket nem tudod száműzni.

#2: Erre gondoltam én is. Nem gond az, ha valaki a frusztrációit le akarja vezetni, az viszont igen, hogy a normálisan kiírt kérdéseket is szét trollkodják és pár válasz után indul az "incelek vs incelinák" előadás.

#3: Drága mulatság lenne ez a Webminute Kft-nek.:)

#4: Egyrészt nem látjuk és nem is tudhatjuk, hogy kik állnak a kérdések mögött. Szerintem nem lövök nagyon mellé, ha azt mondom, hogy 40-45% trollkodás kb. ugyanennyi a pontozgatós kérdés és csak a maradék a valós.

#5: Egészségedre

#6: Ezért gondoltam én is. :)

2021. okt. 24. 13:33
 9/39 anonim ***** válasza:
83%
9 a te problémád (hogy nem kellesz senkinek) mióta az enyém, vagy úgy általában a nőké?
2021. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
58%

Én már többször feldobtam, hogy kéne egy 18+ -as, Gyakori HARD.

Egy olyan részleg, ahol csak a személyes adatok lennének tiltottak, semmi más.

2021. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!