Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nem élvez el szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem élvez el szex közben. Lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél éve járunk ő 19 én pedig 20 éves vagyok. Valamiért szex közben neki sosem lesz vége, mindig élvezi de nem lesz vége, csak ha orálisan izgatom. Előző barátnőmmel mindig sikerült, de nem tudom itt mit csinálhatok rosszul, pedig van, hogy órákig csináljuk, és látszik, hogy élvezi. Valami javaslat? Főleg olyanok írjanak akik jártak hasonló cipőben vagy sikerült megtörni a jeget valahogy :)
2010. szept. 2. 22:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Hűha úgy érzem ez rossz kategóriába ment bocsi :)
2010. szept. 2. 22:45
 2/21 orsybaba88 ***** válasza:
Szerintem próbálkozz kitartóan, lehet, h orális szex közben másképp izgatod, mint "hagyományos" módszerekkel.ne add fel!!
2010. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
síkosító, vékony gumi, no stress, just relax
2010. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nincs mindenkinek hüvelyi orgazmusa, van akinek csak klitorális(csikló) van.

Ezt hagyományos szex közben nem éri annyi inger, tehát vagy kézzel vagy szájjal rá kell segíteni.

2010. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Az elöttem szólónál az igazság. Próbáljatok ki olyan pózokat, ahol nagyobb a test-test érintkezés, vagy olyan gumit ami stimulálja őt. A hiba nem benned van.
2010. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Miközben szexeltek izgassa saját magát kézzel,

úgy biztos menni fog :)

2010. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem jött be, és önmagát nem nagyon szereti izgatni szex közben.. Már megpróbáltam még csomó csomó dolgot, de nem akar összejönni semmi :S
2010. okt. 11. 20:01
 8/21 The Randy válasza:
Nagyon fontos az előjáték. Neminden a nedves p@nci
2010. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is csak úgy sikerül, ha simogatom magam közben, vagy a partnerem simogat. Vagy ha én vagyok felül, mert akkor dörzsölődik a csikló.
2010. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom ti mit csináltok!De nekem eddig mindent csajt sikerült hüvelyi orgazmusra bírnom!Pedig nem 20 cm farkam van,hanem csak 15!Én mondjuk nagyon sokáig szoktam nyalni,meg nagyon sokáig izgatom,hogy minnél jobban ellazuljon,közbe simogatom a testét!Talán ez a titok?
2010. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!