Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, hogyha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogyha a barátnőm szex közben halk?

Figyelt kérdés
Most feküdtünk le először,de csak fél óráig csináltuk, mert láttam rajta,hogy valami bántja.Szex közben nagyon halk volt és még kicsit könnyezett is. Lehet,hogy fájt neki,vagy valamit rosszul csináltam?
2011. júl. 10. 02:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

most őszintén ezt nekünk honnan a bánatból kellene tudnunk?


kérdezd meg tőle

2011. júl. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Küldj egy sms-t a 17634-re, és a barátnőd nevét.

Válaszban megkapod kielégült-e.

Példa: 17634 Géza

2011. júl. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
ha a barátnő nevét kell küldeni akkor te miért gézát írtál a példába? :D
2011. júl. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, míg nem hulk.
2011. júl. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó ezen beszartam:D

Amugy lehet hogy fájt neki,de lehet csak örömében könnyezett.Komolyan szoktak a nők ilyet csinálni...bár én nem:D

2011. júl. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg tőle kéne megkérdezned!De mégis mire számítottál,hogy önfeledten végigsikonyálja mint a filmekben?

Amúgy lehet hogy fájt neki,de ha így is van,nem feltétlenül amiatt hogy rosszul csináltál valamit.Lehetett akár hogy egy kicsit száraz volt és nem volt neki kellemes de akkor szólhatott volna.

Lehet hogy tök jó volt minden!

Tényleg tőle kérdezd meg hogy mi a véleménye erről!Nem kell "szégyenkezni",így ismeritek meg egymást és így tudjátok meg,kinek mi a jó!Ezen múlhat hogy lesz-e legközelebb,vagy az milyen lesz!

2011. júl. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem volt szűz, mert akkor nem csodálkoznál...

Biztos valami lelki oka volt, amit mi nem tudunk kideríteni helyetted. Vagy, ha a szülei a szomszéd szobában voltak, akkor se olyan meglepő, hogy halk volt :) Egyébként nekem pl majdnem mindig csorog a könnyem egy kicsit, ha az oldalamon fekszek. Biztos rossz az elvezetése.

2011. júl. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg tőle. Hogy úgy érezted, valami bántja, és talán könnyezett is, mesélje el mivolt.
2011. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy:

"Te sem tudsz senkire se gondolni?" :-D


Vagy építs bele 3 fokozatú hangfrekvenciás erősítőt!

2011. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát bevallom, én is megkönnyeztem párszor, volt, hogy a szeretet miatt amit iránta éreztem, de nem egyszer volt lelki ok miatt is...
2014. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!