Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért simogattok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért simogattok meg egy nőt?(Aki nem a párotok.)

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 17:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
19%

#6 voltam:

[link]


Kérdező , te is az a típus vagy akit 2x megsimogattak és lehet hogy egy fèlszer rànèztek 🙄


Ràadàsul ha jól èrtem a pasi nős🙄


Sóhaj

2021. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
#11! Hát, bocs, de teljesen rosszul érted. Konkrétan mindent. Azt meg végképp nem értem, miből szűrted le, hogy bárki nős. Na, mindegy. Úgy látszik, te a testbeszédben jobban otthon vagy, mint az írásbeli kommunikációban.
2021. okt. 26. 21:00
 13/38 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a linket, de sajnos a kérdésemre a válasz nem volt benne. Itt csak a fogadókészségről van szó.
2021. okt. 26. 21:04
 14/38 anonim ***** válasza:
32%

Nézd meg a kèpet baba.

Nem tudtam közvetlen linkel

T mert szar


( Nem a pàrotok ) => pàrjàn kívüli másik nő , ezen az oldalon eléggé sűrűn megesik


Kifejtenièm a rasimogatnak megnèznek mondandómat:

Mással napi szinten szemeznek , bókolnak ,közvetlen utalásokat tesznek , munkahelyen kívül is èrdeklődnek, te meg 1-2 karsimogatàsból szeretnèd mindezt kihozni azt hogy a fèrfi vonzódik hozzàd ?


Melletted vagyok nem ellened, csak szeretném felnyitni a szemed

2021. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Láttam a képet. Az van rajta, melyik nem hol és kitől "tűri" az érintést. De engem nem ez érdekel, hanem a simogató indítéka.

Miért olyan egyértelmű? A nem a párját, azért fontos,mert azt talán KicsiT ÁlTALANoSaBB SImOGATNI, MInT mÁST.

BOCs, íRNéK MÉg csAk megőrült a telefonoM. FOLYTAtom,hA kIdühöngtem mAgaM.😂

2021. okt. 26. 21:33
 16/38 A kérdező kommentje:
Na, szóval.A mondandód téves. Lehetek én valaki, akinek a párja/férje/ágyasa/szerelme megsimogatott egy másik nőt és arra kíváncsi, hogy ugyan miért tehette ezt? Vagy lehetek a megsimogatott fél (nem azonos az előző helyzettel, tehát a simogató lehet szingli), aki arra kíváncsi, hogy a pasi ugyan miért tehette ezt. De ebből mesSze nEm derül ki, hogy adott pasi mennyit simogat,szemez, bókol,utal stb. Más pasikról még nem is beszélve. Munkahelyen kÍvül? EZT nem is értem.Ki mondta,hogY máshol nem? VAgy, hOgy egyáltalán van munkahelyhez bármi köze???
2021. okt. 26. 21:47
 17/38 anonim ***** válasza:
61%

14 vagyok:

Van egy mègjobb àbra a fentinèl.

Abba tökèletesen le van írva, hogy kinek melyik hozzàtartozója , a màsikat hol èrintheti meg.


Gladiàtor képzőben tanitottàk nekünk nyelvtanból azt hiszem 3. , Utána lovag koromban etikett órán.


Nekem személy szerint tàg az intim szfèràm, ha én simogatnèk meg valakit , akkor köztük biztos lenne valami, de ez én vagyok.

Mivel hogy karról van szó , màs lehet azt mondanà, hogy csak motivàlt vagy nem tudom , nem tudom más névèben nyilatkozni.

2021. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
#17! Na, ez volt a kérdés. Aki olvassa, miért teszi. Nyilván különböző okokból és engem pont ezek a különböző okok érdekelnek.
2021. okt. 27. 06:08
 19/38 anonim ***** válasza:
91%

- fàzik a nő

- statikus elektromossàggal akarnak feltöltődni

- a ffnek koszos a keze, beletörli a szennyet

- meg akarta nèzni, hogy milyen anyagból van a pulcsija

- meg akarta nézni , hogy mennyire sima a nő bőre

- viszketett a nő karja , megkèrte a fèrfit, hogy vakarja meg

🙄

2021. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem értik a személyes tér fogalmát.
2021. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!