Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nektek mi az ideálotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek mi az ideálotok?

Figyelt kérdés
nem az álom férfira vagyok kíváncsi hanem aki csak simán bejön
2021. okt. 27. 19:41
1 2
 1/16 anonim válasza:

engem fiúkban leginkább az érdekel hogy mennyire vagyunk hasonlóak, az érdeklődési köreink, meg ilyenek. nem hiszek abban hogy az ellentétek vonzzák egymást, velem nem volt még ilyen :D

külsőre szeretem ha picit magasabb nálam, ami nem nehéz mert 155 cm vagyok, inkább a sötétebb hajú és szemű fiúk tetszenek, de ezeken senki nem tud változtatni szóval annyira nem érdekel.

azt is nagyon értékelem ha a srácnak van humora és mindig tudunk együtt nevetni :)

2021. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem már az is álomférfi, aki csak simán okos, rendes, jó humora van és emberszámba vesz. Bár annyi "elvárásom" van, hogy csendes, introvertált személyiség legyen, hogy meglegyen a közös hang. Külsőre nincsenek ilyenek, nem érdekel egyáltalán a magasság, izmosság, stb. Ameddig nem folyik szét a hájtól, meg nem zörögnek a csontjai, teljesen jó. A cigiseket, piásokat nem bírom.

Ja, és külsőre még azt tudnám mondani, hogy a hosszú haj szerintem nagyon jól tud kinézni férfiakon, persze nem kritérium.


Privátot nem kérek, van párom

2021. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én általában a kis "részletekbe" szoktam beleszeretni. A szeme, a mosolya, a hangja. Az eddigi összes férfi aki tetszett mind nagyon más volt, személyiségben és külső tekintetében is.


De van pár alapdolog amikben mind megegyeztek:

-nem nézte le a nőket és nem általánosított

-művelt volt és intelligens

-illetve nem szeretem ha valaki túl sokat iszik/dohányzik

2021. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Nekem:

-intelligens

-aranyos

-művelt

-szűz

-ártatlan lelke van

-nem okoz gondot neki hogy az erdő mélyén kell találkoznunk egy elhagyatott kunyhóban

-szereti a vörös színt

-elfogadja a barátnőimet

-alvás közben nem zavarja a hangos kántálás

-vércsoportja lehetőleg B+

-szereti a cicákat :3

-nem zavarja hogy néha csillagokat festek a padlóra

-hajlandó feláldozni magát hogy visszahozzunk az Ősi Asszont az élők sorába

-süt velem muffint :33

2021. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Diploma, havi 500 millió, bmw, kockahas.
2021. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4-es te hány éves vagy?
2021. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
#6 elég idős hogy tudjam mikor vagyok gyerekes de nem elég idős hogy érdekeljen
2021. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#4 🤣🤣🤣
2021. okt. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy csak ugy nezzen ki mint Justin Bieber
2021. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#5.

Diploma nelkul is lehet jol keresni.. 500millio.. nem 500 ezer? Az nem sok havi 500k. Kockahas.. és mi van akkor ha valaki epp tomegel? Nagy izomtomeg es hozza zsir is.;) testepitok is csak verseny idoben mennek 10kg zsir ala hogy kockahas legyen..ennyit tudhatnal!

Bmw.. Inkább Audi. Hogy kezdodik az abc?


F

2021. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!