Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a párod és az egyik legjobb barátnőd ismerkedett, mielőtt összejöttetek?

Figyelt kérdés
Tinderen összematcheltek, beszélgettek, de végül randira nem került sor, majd pár hétre rá megismerkedtetek.
2021. okt. 27. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Múlt ami előttem történt.
2021. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első fiú, akivel gimis koromban egy évig jártam, ott volt az esküvőmön az új párjàval. Aztán egy hónap múlva mi mentünk az esküvőjükre.

Az élet tele van ilyen

csavarokkal.

2021. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A srác, aki először körülöttem legyeskedett, de nem vonzódtam hozzá, később a nővéremet vette feleségül. Doha többet nem gondoltunk erre. Most te juttattad eszembe.
2021. okt. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertettem és akartam összehozni a párom (akkor még nem volt az), a legcukibb barátnőmmel. A csak nem volt rá vevő, csak hülyítette, de nekem bejött, ahogy kezelte az elitasítást.
2021. okt. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A bnőm mászott rá korábban arra akivel kesobb pár év mulva osszejottem. De ő anno lerázta hússzor is. Szoval nem zavart. Pont tetszett hogy olyan ritka barátom van aki képes lerázni nőket.
2021. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem zavarna.. Mert közös program esetén egyből eszembe jutna, hogy vele is össze akart jönni.
2021. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakítanék. Ugyanis exem kavart már össze a legjobb barátnőmmel a hátam mögött.


Sajnos ez nem férne bele.

2021. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!