Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 legjobb barátnőm,13 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 legjobb barátnőm,13 éve BFF vagyunk. Szakított a barátjával, ( mert a barátnőm több mint 3x megcsalta) és sajnálatból összejöttem a volt pasijával. Mitcsináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Ezzel a sráccal nagyon jó lett utánna a kapcsolatom. Odáig volt értem, és már az első napon le is feküdtünk. ( régóta vártunk egymásra ) Szakítottam a sráccal a barátnőm miatt, de nagyon hiányzik a srác. Lelkiekben is, meg szex terén is. Mit csináljak? Hogy oldjam meg, hogy a volt barátom visszakapjam, és a barátnőm pedig mellettem maradjon?
2012. nov. 25. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Add el a jogokat az RTL Klubnak, a Barátok Köztbe remekül illene a sztori.
2012. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát VÁLASSZ közülük.....nem tök mindegy mit teszel? valakit elvesztesz....ha kikezdesz a barátnőd pasijával elveszted a barátnőd.....ne várj csodát
2012. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jó de az normális hogy a barátnőm megcsalta 3x ,mikor együtt voltak? és szakított vele a barátnőm,én pedig sajnálatból összejöttem a volt barátjával..mert végig hazudott neki.
2012. nov. 25. 16:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Az sem normális, hogy sajnálatból jössz össze valakivel..
2012. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az végképp nem normáis hogy 1 nap szexeltek, mikor csak sajnálatból vagy vele.......

És mi a jófene az a BFF, vagy én vagyok már ehhez túlkoros????

2012. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De 2 hónapig együtt voltam a sráccal,barátnőmmel addig nem is beszéltünk. Aztán elmentünk bulizni egy közös helyünkre barátnőmmel,ott összetalálkoztunk a nyakamba ugrott,és kibékültünk.. El lett felejtve minden,tudom hogy az sem normális ,hogy sajnálatból...de szerintem ebbe a helyzetbe mindenki ezt csinálta volna !! BFF= Legjobb barát örökre:)

:)

2012. nov. 26. 05:51
 7/13 anonim ***** válasza:
EGY R*HADÉK vagy! Akárhányszor is csalta meg, akkor sem kellett volna összejönnetek.Nem vagy igaz barát, velem is megtörtént ugyanez...
2012. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bárki ezt csinálta volna??? Igen bármelyik k..va

Gondolkozz már sajnálatból szét teszed valakinek a lábad első nap?????

2012. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
okéjó..
2012. nov. 27. 20:40
 10/13 sippara ***** válasza:

A helyzet az, hogy:

1.) a barátnőd egy olcsó rib@nc.

2.) minden valószínűséggel (a leírtak alapján), te vagy nagyon csúnya vagy, vagy nagyon hülye, vagy szintén olcsó rib@nc.

3.) tudod (ha már ilyen nagyon béefefek vagytok) nálunk még élt az az alapszabály, hogy barátnő exével egy esetben történhet bármi: ha ő az utolsó férfi a földön és a faj fenntartása múlik rajta.


El sem merem képzelni, hogy ilyen sík hülyén hány éves lehetsz, abba meg pláne jobb nem is belegondolni, hogy ennyi ésszel meg egy vödör mésszel te szabadon jársz-kelsz az emberek között....

2012. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!