Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti voltatok már valaha olyan lánnyal/nővel, aki külsőleg nem volt éppen az esetetek, de a belső tulajdonságaival megfogott, és az megszépítette a külsejét is?

Figyelt kérdés

Ha jött volna egy szebb csaj akkor elhagytátok volna? Vagy ugyanúgy beleszerettetek teljesen, akkor is ha voltak nála szebbek is, és nem kifejezetten az ideálotok, de a személyisége miatt ez megváltozott? Azóta is együtt vagytok még, vagy már szakítottatok? Ha szakítottatok, annak volt köze ehhez?

Bocsika a sok kérdésért, engem nem értint ez szerencsére. :D De sok olyan párost6 láttam ahol a lány vagy nő kifejezetten csúnyácska volt, vagy csak simán átlagos, és egy átlagon felüli pasival volt, aki jobbat is kaphatna, sőt bárki az övé lehetne. És meglep, hogy egyes férfiaknak mégis ilyen lányok kellenek, akik külsejébe semmi extra nincs. Persze lehet, hogy nekik ez az ideáljuk, de nem hiszem, hogy mindegyiknek. Max a belsővel foghatják meg őket. De tényleg a belső képes megszépíteni az embert, és vonzóvá tenni olyat is akihez amúgy nem vonzódnánk látásra?



2021. okt. 28. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

"engem nem értint ez szerencsére. :D"


Hány éves vagy? 12?

2021. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nkm csak olyan volt hogy majdnem összejöttem egy olyan csajjal, aki külsőre nem tetszett, de elkáprásztatott a belsője. Ugyan nem nézett ki rosszabbul mint én, csak szimplán nem tetszett külsőre. Végül ő nem akart valamiért összejönni velem, de ha sikerült volna mégis, nem hagytam volna el ha amugy jól müködött volna a kapcsolat. Amugy a belső megszépíti a külsőt, a néhányadik randin mintha elkezdett volna tetszeni külsőre is vagy nem tom.
2021. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1, 23 éves vagyok. És van barátom akinek tényleg az esete vagyok, szóval ezért nem érint drága. :)
2021. okt. 28. 20:54
 4/22 A kérdező kommentje:
2, na ezt azért jó hallani, hogy van ilyen. :)
2021. okt. 28. 20:55
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

A szépség relatív. Van akinek a mű cicababa tetszik,van, aki pedig hozzá sem nyúlna egy ilyen nőhöz.


Vicces, hogy te határozod meg, hogy mi a szép.

2021. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5, egy szóval nem mondtam, hogy én határozom meg. De hallottam már olyanról, hogy a srácnak igenis nem az esete külsőleg a lány és tudja, hogy a párja nem egy hú de nagy szépség meg vannak tőle szebbek is. Nyilván az ilyenek érdekelnének, hogy akkor minek van vele, ha külsőleg nem is tetszik neki és nem volt első látásra szerelem?
2021. okt. 28. 21:02
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

"van barátom akinek tényleg az esete vagyok, szóval ezért nem érint drága. :)"


Szerinted azoknak a pasiknak, akiknek nem jön be maximálisan a barátnőjük azok megmondják, drága? :) ?

2021. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7-es, én tudom, hogy bejövök a férfiaknak. Szőke vagyok, kék szemű, jó a mellem, a seggem is, az osztályból is belém volt mindenki esve középiskolában, és ezt biztos forrásból tudtam, meg láttam is a fiúkon hogy néznek rám. :D Szóval én egy szép, vonzó lány vagyok, átlag felettinek mondanak, nem én találtam ki ezeket a dolgokat, és nem csak a családom mondta aki elfogult. Így nyilván nem is kérdés, hogy bejövök-e a barátomnak vagy sem. XD

De a kérdésemben olyan lányokról írtam akik pattanásosak, ducibbak, csúnya arcuk van, és hallottam, hogy nem az esetük a fiúknak. Ezért kérdezem, hogy akkor miért vannak velük ha csúnyácskák és nem az esetük?

2021. okt. 28. 21:18
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Önbizalomban nincs hiány :D
2021. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,volt ilyen.
2021. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!