Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inceleknel mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleknel mit jelent a blackpill?

Figyelt kérdés
Olvastam itt parszor ezt a kifejezest, de nem tudom mit jelent.

2021. okt. 28. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Azt, hogy el kell fogadni, hogy az az utunk, hogy a nok elutasitanak. Biztos csinaltunk valami rosszat az elozo inkarnacioinkban....



37F incel

2021. okt. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Semmit.

Ha nem kellek a nőknek, akkor nem kellek a nőknek. Nem kell ehhez semmilyen pill.

2021. okt. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Azt hiszik, hogy predesztinálva vannak a nőtlen létre, bármit is tesznek
2021. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem hisszük 3#

Tudjuk, és ez nagy különbség

Újra és újra megtapasztaljuk ezt, nehogy véletlen elfelejtsük

2021. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok a kérdésért, de nőként kérdem, aki úgy érzi vagy azt tapasztalja hogy nem kell a nőknek, az mit gondol, mi ennek az oka?

A külseje?

A társadalmi helyzete?

Esetleg túl nagyok az elvárásai?

Vagy mégis mi?

2021. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az incelek szerint kizárólag a kinézetük tehet arról, hogy nem találnak párt maguknak. Meg a nők, mert nem őket választják. Meg a chadek, akik elnyúlják előlük a jó nőket. Meg az ország vezetése, mert nem tesz semmit sem az ügyükben. Meg a Jupiter, mert az is éppen úgy áll most, hgy ők ne találjanak maguknak nőt.
2021. okt. 29. 15:44
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

"Meg a Jupiter, mert az is éppen úgy áll most, hgy ők ne találjanak maguknak nőt"



Az en esetemben reszben igaz, mert debilitasban van, es egyuttall a deszcendenssel, emiatt kapcsolatban all a parkapcsolati eletterulettel, de uralmi viszonyban a 6. es X. hazzal van.


A noknel valo sikertelensegem inkabb az 5. hazas Szaturnuszra, 12. hazas halmozodasra (Nap-Venusz-Chiron-Eszaki hcs.) a tuz elem hianyara, a Rak Holdra es aszcendensre, a Bika Merkurra vezetheto vissza, tovabba, hogy egyidejuleg 6 bolygo retrograd, ezek kozul a Mars, ami a legnagyobb gellert adta a nokkel valo kapcsolataimnak :)



37F incel

2021. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: feltételezve, hogy nem rosszindulatú a kérdés, válaszolok. Én három fő okot látok a probléma mögött:

- a fizikai vonzalom hiánya. Szándékosan nem külsőt írok, mert az nem pontos megfogalmazás. Berki Krisztián sem éppen egy szép ember, mégis imádják a nők.

- a megfelelő férfiminta hiánya. Elvált szülők, apa nélküli felnövés, mérgező családi háttér stb. 20-30 évesen már annyira rögzül a személyiség, hogy minimális lehetőség van a változásra.

- anyagi helyzet. Ha egy incelből vonzó férfit akarnál faragni, mocskosul sok pénz kellene hozzá. Edzés, étrend, ruhatár, saját lakás, pszichoterápia, stb stb stb. Ehhez olyan sok pénz kellene amit a 99% egyszerűen nem engedhet meg magának.

2021. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Nyolcas, köszi a normális választ.


Nőként én abszolút nem így látom.

Mintha ezek csak kifogások volnának.

Nagyon sok fiú nő fel apa nélkül, manapság meg majd egyre több, hisz rengeteg a válás. Férjemet 4 éves kora óta az anyja meg a nagymama nevelte, semmi férfi minta nem volt, mégis normális ő is meg a bátyja is.

A külső: nálam pl annyi az elvárás, hogy ne legyen kövér. Ehhez semmi különös étrend nem kell, ne zabáljon és akkor nem lesz kövér.

Öltözködés: bemegy a H&M-be és felöltözik, viszlát. Meg mondjuk vágat magának egy normális frizurát.

Illetve ami nekem nagyon bejön, az a sport. Bevallom, a férjem én is ez fogott meg, hogy aktívan sportolt, sportol, és emiatt érezni rajta az önbizalmat. Eljár futni, nem nagyon kerül semmibe, nem egy drága sport. Ha meg jó az idő, akkor a szabadtéri kondiparkban edz, az is ingyen van. Aki sportol, ráadásul egy idő után el is kezd jobban kinézni. A fiam is ha nagyobb lesz, őszintén remelem, hogy elkezd valamit mozogni, a saját örömére.

Ráadásul a megismerkedésünkkor otthon lakott az anyjával. Szeribtem semmi gond ezzel, ahogy nagyon sok normálisan gondolkodó nő szerint se.

2021. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, nos, köszi, hogy ismertetted a gondolataidat. Viszont abszolút nem értek egyet. Ha tényleg csak ennyi kellene az incelségből való kigyógyuláshoz, hogy futás, H&M, meg ne zabálj, akkor az incelek 98%-a nem lenne incel.

Na de szerintem egyikünk sem fogja megváltoztatni az álláspontját, így kár is lenne tovább folytatnunk ezt a témát.

2021. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!