Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tudom felejteni, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom felejteni, lehet nem is csak szexuálisan vonzódtam hozzá?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársammal mindig húztuk egymást. Kívántam nagyon, de nem volt köztünk semmi. Elment másik munkahelyre. A szexuális vonzalmam még utána is nagyon sokáig és nagyon erősen megmaradt bennem iránta. Sokszor eszembe jutott, de mindig csakis szexuális értelemben. Aztán egy idő után már a szexuális vágy elmaradt, de még mindig folyton eszembe jut. Lehet ezek szerint nem is csak szexuális vonzalmat éreztem iránta? Vagy csak azért maradt meg bennem, és jut eszembe mai napig, mert annyi ideig akartam, de nem jött össze?

#szex #vonzalom #flört #benemteljesedett
2021. okt. 29. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bele vagy zúgva, mint az atom. Ha egyedülálló vagy, mi gátol abban, hogy ráírj? Ha ő is szabad, lehet még pozitívan is reagálna.
2021. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elkezdted idealizálni, mert jelenleg nem túl aktív a szociális életed, sok a szabadidőd és agyalsz a múlton. Szerelmes olyan személybe lehetsz, akit megismertél, a külső vonzalom kevés hozzá.
2021. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Talon. Azert van eszedben mert valszeg felszedheto lenne most is
2021. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beleszerettél. Már az elején is, csak nyilván jön vele a szexuális vonzalom is. Keresd meg!
2021. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem szerves része a szexuális vonzalom, csak ti férfiak ezt nehezen fogjátok fel
2021. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kereshetem fel. Pont azért nem volt semmi köztünk, mert mindketten kapcsolatban vagyunk. És nem írtam sehol, hogy én lennék a férfi.
2021. okt. 29. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
De, felkeresheted. Elmondhatid, amit itt most nekünk és lesz, ami lesz. Van párkapcsolati és mit érsz vele, ha másra vágysz?
2021. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!