Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 35 éves vagyok és a férjemmel...

35 éves vagyok és a férjemmel szeretkeztünk amikor benyitott a 11 éves lányom nagyon kínos volt mert ő fel van világosítva szexuálisan. Milyen hatással van ez rá? El fogja felejteni? El kéne beszélgetnem vele?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kamaszkoromban ugyanígy jártam, megláttam anyut... Ő nem tud róla. Én azóta sem felejtettem el... Ülj le vele beszélni!
2008. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben elbeszélgetnék vele, mert biztos sok kérdés felvetődött benne.
2008. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem: az, hogy milyen hatással van rá, a személyiségétől függ. Nekem varomira rossz érzés volt, kísértett évekig. :(
2008. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mindenkinek fel kell dolgoznia.Rá kell jönni,hogy anya meg apa ugyan olyan érző ember mint mi és ki szokták fejezni ilyen formán is az érzelmeiket.Mindenki látta a szüleit valamennyire intim helyzetben,nekem is ciki volt anno, de ahogy nőttem ugy lettem egyre megértőbb és tapintatosabb. Nálunk még csak ovisak a gyerekek,de szoktunk arról beszélni ,hogy anya meg apa szeretik egymást és össze szoktunk bújni (lett egy kisbabánk azt is valahogy el kellett mondani , hogy hol jön ki ...)annyit és olyan szinten kell elmondani a gyereknek amennyit ő tudni akar és meg is érti amiről beszélsz.Lehetsz vele őszinte hiszn a gyereketek!
2008. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen már biztosan nem fogja elfelejteni. Mindenképpen beszélj vele erről! Ha fel is van világosítva, az egész más, hogy elméletben tudja és más, hogy a szüleit látja a gyakorlatban. Neki ez valószínűleg nem túl kellemes élmény. Beszéljetek róla őszintén, nem kicsi már, le lehet vele ülni, hogy elmondja, mit érez és hogy segíthess neki feldolgozni, amit látott. Amúgy meg ha sikerül megbeszélnetek, fel tudja dolgozni, akkor hosszú távon csak jó, hogy a szüleiről olyan élménye van, hogy valóban szeretik egymást. Mondom ezt azért, mert rengeteg (túl sok) olyan háézasságot látok, ahol a párok csak egymás mellett élnek, ez szerintem a gyerekeknek sokkal rosszabb hosszú távon: ezt veszik normális szülői kapcsolatnak, nagy eséllyel ilyen lesz az ő házasságuk is. Szóval szerintem, ha emészhetővé teszed számára, akkor ez a jobbik eset, ami történhet egy gyerekkel. Az sokkal rosszabb, ha közömbösséget lát.
2008. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
beszélgess vele erről.
2008. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%
én a helyedben nagyon elszégyelném magam
2008. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
76%
Miért is szégyelje el magát?Nem tehet róla hogy te buzi vagy és nem szexelsz egybkent meg szerintem is beszélgess vele ezekről.Mást már mindent elmondtak előttem.Sok sikert!:)
2008. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Beszélgess el vele, hidd el, én 16éves vagyok ,engem semmibe vesz anyu a pasi miatt,teljes beavat,de még én is gyerek vagyok hozzá,és lelkileg roncsol ezzel engem..vagdosom a karomat,de semmi se lesz jobb tőle,ezt én is tom,csak már nem birom.

/egy elkeseredett lány/

2008. júl. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Egy elkeseredett lány, nem te írtál a kérdésem.hu-n is?
2008. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!