Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit várnátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit várnátok el a párotoktól, ha megtámadnának az utcán?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban vagytok. A támadók 3an vannak, nem tudjátok hogy van-e valamilyen fegyver náluk.
2021. okt. 30. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Nem ellenkezik, együtt működő és odaadja a saját és a ti értékeiteket is.
Megpróbál elfutni, megfogja a kezed és szaladtok. Talán sikerül talán nem, de kergetnek.
Éled áll, eltol téged és hátul a kezével int hogy menekülj. Ott marad feltartani őket egyedül.
Agresszíven visszaszól, nem hagyja magát. Szó váltásból hamar verekedés lesz.
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Azt, amit feltételezhetően ő tőlem. Szétütjük a támadókat- ketten, nem pedig én a nunimra hivatkozva elszelelek- aztán hívjuk a rendőrséget. Vizsgáljuk meg a kérdést fordítva is, mert úgy érdekesebb.
2021. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Férfiként írhatok?


Nos tapasztalatból mondom, hogy a legtöbb nőnek már az is zavaró, hogy van nálam önvédelmi eszköz (kés, vipera, paprikaspray, gáz/gumis pisztoly,).

Ezek után el sem tudom képzelni, hogy mi lenne, ha használat közben látnák őket.

2021. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon kíváncsi kérdés. Egyszer egy barátom kérdezte, hogy ha inzultálnának engem mondjuk a villamoson, mit várnék mit tegyen? Megvédjen, vagy hallgasson. És nem tudom...

Egyszer utaztam buszon, és három nagydarab, balhéra éhes csávó inzultált egy nagyon szép lányt, aki mellett egy vékonyka srác sütötte le a tekintetét, vérvörös volt az arca.

Borzasztó volt. Mit tehetett volna? Kb fogpiszkálónak jó lett volna.

De ha kigyúrt, Akkor is három nagydarab fószer volt, látszott, hogy nem riadnak vissza semmitől.

Inkább azt kérném, hogy ne csináljon semmit, utálnám, ha összeveretné magát. De azt i, hogy kiszalgáltatottak vagyunk.

2021. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyikre se szavaztam.

Nappal? Éjszaka? Hol? Forgalmas vagy elhagyatott helyen?

El kell kezdeni kiabálni hogy tűz van, arra összeszalad a fél kerület. A "segítség!"re senki a füle botját nem mozdítja.

2021. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Tök mindegy, milyen válaszok jönnek. A nő kiábrándul a párjából, ha az nem védi meg.
2021. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Alapvetően nyilván az a szexi, ha megvéd, és nem hagyja hogy bántsanak vagy kiraboljanak.

Ugyanakkor az ésszerű megoldás ha inkább együttműködik és átadja az értékeket. Tehát nem várom el, hogy a saját testi épségét veszélyeztesse.

2021. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5, és a férfi nem ábrándul ki, ha a nő csak pijjog, mint a fostos valagú csibe?
2021. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#1 nyomjad baba páran szeretjük az ilyen csajokat.
2021. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Köszi, igyekszem 🙃

2021. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szexi ha megvéd, persze, csak éppen nem akarom, hogy pl agyonverjék, vagy életre maradandó sérülést okozzanak neki, márpedig az lesz belőle elég hamar, főleg több támadó esetén.
2021. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!