Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kompenzálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kompenzálni férfias alkat hiányát?

Figyelt kérdés
Magas vékony vagyok (192 cm 82 kg), nagyon régóta küzdök a tömegnöveléssel, de brutálisan lassan hízok bármennyi kaját tömök magamba (edzeni is szoktam azért..). Nem vagyok valami férfias látvány a pálcika lábaimmal. Valahogy lehet ezt kompenzálni?
2021. okt. 30. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerelemmel lehet, tehát megfelelő partner és neki tetszeni fogsz amilyen vagy!
2021. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Sportolj rendszeresen,az sokat javít a tartásodon,alkatodon. Öltözz előnyösen,esetleg kérd ki egy hozzáértő tanácsát. Legyen rendben a frizurád,legyél ápolt,mosolyogj,és kommunikálj. A pozitív kisugárzás ellensúlyozza a kevésbé tökéletes külsőt. Bár amit leírtál azzal nincs semmi baj.
2021. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Előnyös öltözetet találnál a neten, ha keresnél.. Válltömés a barátod, illetve vállban világosabb csíkos/colorblock ruhák. Nadrágra egyenes szárút válassz, ne slim fazont.


Egyébként az arányaid nagyon átlagosak, nem tudom mibajod vele.

2021. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

"de brutálisan lassan hízok bármennyi kaját tömök magamba (edzeni is szoktam azért)"


Ez ellentmond az energiamegmaradás törvényének.

Te vagy valami nem ebből a dimenzióból származó lény vagy...

...vagy fogalmad sincs mennyi kalóriát viszel be milyen makroelosztásban és baszottul túlbecsülöd a bevitt energia mennyiséget.


Inkább az étrendedet kéne rendbe rakni.


F (testépítő, aki nem hisz a kalóriacsodában)

2021. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
4es, sajnálom, hogy nem találkoztunk tinikoromban. Minden egyes reggel a mekiben reggeliztem, be tudtam nyomni egy 15ös kfcs kosarat és 170 centihez voltam 45 kiló, nulla narancsbőrrel és nulla mozgással. :)
2021. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Végülis csak egy fél disznót eszek meg minden nap...
2021. okt. 30. 15:53
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
199 centivel is simán mentem rendes, viszonylag tiszta tömegeléssel 100+ kilóra. Azt a tévhitet kell elengedni, hogy “én már pedig sokat eszek”. Senki se mondta, hogy egyszerű izmot építeni.
2021. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
#5 Sajnálom, hogy te sem érted a bevitt és égetett kalóriák lényegét. Lehet leszavazni.
2021. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6 Persze, te vagy az, aki megtöri a fizika törvényeit. Szavazz le minuszba, de akkor is ajánlom: Sürgősen tedd rendbe az étrendedet. Vagy menj el dietetikushoz mert egyedül nem megy. Nem szégyen.
2021. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#7 Köszönöm, hogy legalább te érted! #4 voltam és a sok fogalmatlan rögtön leszavazott.
2021. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!