Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora gond az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora gond az ha egy férfi nem igazán férfias?

Figyelt kérdés
Most leginkább külsőről lenne szó.Ha mondjuk egy férfi 168cm magas, nincs férfias arca inkább kisfiúsabb és borostája sem igazán nő csak nagyon gyengén.Én is ilyen vagyok, 23 éves vagyok de a legtöbben inkább 16-17 évesnek néznek.Leginkább korombeli lányoknál szoktam próbálkozni de néha azt tapasztalom mintha nem vennének komolyan volt, hogy egy lány nem akarta elhinni, hogy már elmúltam 20 éves szóval most eléggé gondban vagyok.Azon gondolkodom, hogy talán olyan lányoknál kéne próbálkoznom akik szintén fiatalabbnak néznek ki a koruknál hátha náluk több sikerem lenne.

2021. jún. 21. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Erre itt mi nem fogunk tudni választ adni, és minden nő számára más a férfias.

Én 170cm vagyok, és 32 éves. Nekem gond lenne, amiket felsoroltál. 20 évesen is gond volt a magasság.

2021. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Talán most még zavar, de pár év múlva akár előny is lehet. Nekem pl egyik ismerősöm elmúlt 40, ehhez képest kb 34-nek néz ki... Elképesztő génjei vannak. A felesége meg 10 évvel fiatalabb nála.
2021. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem fiatalabb lányoknál próbálkozz, 18-20 éveseknél mondjuk

Az se árt hogyha kicsit kigyúrod magad

2021. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Jaja fiatal és alacsony lányoknál próbálkozz. Sok lánynak zsánere a kisfiús külső, és ha alacsonyabb nálad, te sem fogod magad kellemetlenül érezni.
2021. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!