Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » EZ!-visszatart, pedig udvarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZ!-visszatart, pedig udvarol egy számomra nagyon tetsző férfi?

Figyelt kérdés

Ő ügyvéd, mondanom se kell, príma egszisztencia. Egyszer szóba is került (tett egy célzást) hogy nem szereti a lusta, lébecolókat.


Én most végeztem az egyetemen, a bökkenő csak az, hogy az évek alatt elhidegültem ettől a szalmától (voltam ebben diákmunkás is) és amit szívesen csinálnék, azt egeszségügyi okok miatt nem csinalhatom.

Itt viszont bezárul a világ, mert nincsen ötletem.

Azt sem tudom hová jelentkezzek, nyilván egy jó diplomával nem akarok bolti eladó lenni, de nem is hiszem, hogy egy ügyvéd ezt nagyon díjazná, pláne a családja. Megbeklyóznának, az egész elveszett itt.

Nagyon jó vele lenni, ezt leszámítva tökéletes minden, de teljesen visszatart az egész és érződik, hogy nem tudja hová tenni azt, hogy valami nem oké.

Én meg ezt cikinek érzem előtte, pláne, hogy egyszer beszólt, hogy őt idegesíti az ilyen.


Elég banális dolog, de tényleg nagyon rosszul érzem magam miatta. Mit tehetnék? Nem lenne jó elveszíteni, hosszú idő óta ő fogott meg először.


2021. okt. 31. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked csak a príma egzisztenciája számít, akkor ne aggódj, van egy csomó másik pénzes pali, aki valószínűleg lefossa a végzettségedet.
2021. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a pénze kell, nem értem a beszólást.
2021. okt. 31. 09:20
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Vélhetően van más, amit szívesen is csinálnál és alkalmas is lennél rá. Valamit vállalj el, és a keresetedből képezheted magad azzá, ami illik is hozzád.

Egyébként ha minden olyan szupertökéletes, akkor akár vele is megoszthatod, hogy itt vagy egy piacképes szakmával, amit utálsz, és most hogyan tovább, ő mit tanácsolna. Legalább látja, hogy nem csak bambulni akarsz kifelé a fejedből egész életedben.

2021. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
A szerelem nem arról szól, hogy kinek mi a szakmája és mit dolgozik, mennyit keres, nyilván egy plusz, ha van munkája és önálló, ha minden másban bejössz neki, akkor le fogja sz4rni, hogy épp mit csinálsz (nyilán ne egy fa-gomba kapcsolat legyen azért, tehát menj el dolgozni), ha meg nem, akkor gondolkodj el rajta, hogy szívesen élnél -e egy ilyen emberrel. :D
2021. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem szóltam be, rögtön így kezdted a kérdésedet, hogy "Ő ügyvéd, mondanom se kell, príma egszisztencia". Ezért gondoltam, hogy ez fogott meg benne.
2021. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez az ő ügyvéd duma már rég lejárt lemez manapság, sokkal jobb szakmák is vannak, nem tudom miért hordja ennyire fenn az orrát az összes ügyvéd ismerősömnél többet keresek.
2021. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3: Leírtam, hogy amit csinálnék, az kilőve, több ötletem meg nincs.

És egyszer már szóba került ez a téma, és neki nem nagyon tetszett, hogy tanácstalan vagyok, ezért sem merem nála ezt felhozni. Ő keményen dolgozott, valahogy más az életfelfogása ezen a téren.

Persze, azt nem hiszem, hogy emiatt, hogy átmenetileg ez áll fen, otthagyna, de azért na.

Csak nem kóser ez így, aggaszt.

Köszönöm, az észrevételeiteket!

2021. okt. 31. 09:30
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Hoppá. Megvan mr pénzes alfa egzisztencia aztán mostmeg az a baj h neked nincs mit letenned az asztalra. Aha. Hát legyen már elég az h létezel meg hozzászólsz, tudod amit előadtok mindig.
2021. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj, talan ha megis osszejossz vele es 40 evesen a valopereden visszanezel, hogy ezert a pasiert olyan munkakat callaltal amit utalsz, ejjel nappal dolgoztal, alig birtal helyt allni gyereknevelesben, munkaban, mert mindent neked kellett csinalni, folyton hozza alkalmazkodtal, nem etted meg azt a csokit, nem mentel el ket napra fesztivalozni, lemondtad a kedvenc programod az ő kedvenc programjaert...stb szoval amikir visszanezel a tárgyaláson, ahol az ugyved pasi persze bebiztositotta az egzisztenciajat, igy mehetsz ket börönddel, benyújtotta az igényét a gyerekekre is, ...na akkor majd meglatod hova vezet az, ha feladod magad egy pasi miatt.
2021. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!