Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel köszönjek "jó napot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel köszönjek "jó napot kívánok" helyett a nekem tetsző férfinak?

Figyelt kérdés

Nem sziázhatom le, mert magázódnak, és amúgy is felettem van jócskán rangban. Én 25 vagyok ő 32. Jó napotot cikinek érzem, így hogy bejön, főleg hogy elég laza, közvetlen szokott lenni.

Eddig csak látásból ismerem. Ötlet?


2020. szept. 6. 09:44
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
23%
egyszerübb ha felmutatod a középső újjad
2020. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
22%
Hello édes
2020. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
80%
elég ha rámosolyogsz,abból mindent érteni fog
2020. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

#3 :DD


Jó is lenne, de azért nem merek ennyire egyértelmű lenni mert ha netán neki nem jönnék be, az utána egy sor kellemetlenséget szülne.


Apránként férkőznék közelebb, valaki mondjon már egy jó megszólítást! 😀

2020. szept. 6. 09:51
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Hello, szép napot.
2020. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem lehet hellózni! Basszus, tudsz értelmezni?!
2020. szept. 6. 09:54
 7/34 anonim ***** válasza:
Hol szoktatok találkozni?
2020. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Munkahelyen
2020. szept. 6. 09:59
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Szép napot! Vagy Jó reggelt!


Szerintem más normális, nem hivalkodó de nem is laza köszönés nem létezik.


Sokkal több függ a hanglejtestol, kicsengestol, attól lesz nem egy sima jonapot!, hanem egy mosolygós, bájos, kedves, őszintén érdeklődő hangnemben egy kellemes köszönés, amire felfigyelnek, ami melegseggel tölt el.

2020. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom milyen munkahelyről van szó, de kizártnak tartom, hogy ne tegezhesd le. Nálunk a 60+os kolleganőimet is mindeki tegezi, ez a céges policy. Biztos nem fog megenni, ha azt mondod neki, hogy szia, szép reggelt és mosolyogsz is mellé.
2020. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!