Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézegetnek a "cicafiuk"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegetnek a "cicafiuk"?

Figyelt kérdés

Én nem öltözök divatosan,és nem is márkás cuccokban,és nem is nagyon vasalom a hajam.. Átlagos lány vagyok. De a divatosabb fiuk mindig megnézegetnek,volt amelyik kapcsolatot is akart velem. Szerintetek ez miért lehet?:) Bár nem panaszkodásból kérdezem,hogy zavar,sőt,örülök,hogy tetszem azért az ellenkező nemüeknek.. :D


ui. Egyszóval tök "csóró" vagyok mégis az ilyeneknek kellek.


2010. szept. 3. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszik te is fiú vagy. Járj szoknyában.
2010. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

örülj neki. nem értem a kérdést, vagy csak hencegni akartál?


22f

2010. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert kevés ilyen lány van manapság. Feltehetőleg szép is vagy, bár ki tudja kik fordulnak meg. Ha jólsejtem nemvagy az a bulizós fajta, és nem is iszod szétt az agyad.


Maradj meg ilyennek. :)

2010. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azért mert csóró vagy és a fiúk tudják hogy egy üveg colával vagy 200ftal is boldoggá lehet tenni téged
2010. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre,nem hencegni akartam,nem szokásom..tudom,hogy vannak rajtam kivül szép lányok,akiket ugyanígy megnéznek.:) Egyébként kaptam pozitív bókokat már,és nem vagyok beképzelt se,csak szeretem elfogadni magam. Csak ahogy most a nagyvárosba kerültem,így ezt tapasztaltam. Egyébként én tényleg nem vagyok bulizós,de majd eljön annak is az ideje :)
2010. szept. 3. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
ma 18:00 :D ááá ezen beszakadtam geccc... amúgy ébresztő ezt hívják városnak,teljesen más az élet mint faluba
2010. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudtam,hogy más.. és egyébként szerintem nem vicces dolog az,hogy ha valaki örül egy 200 forintos kólának..azt is megkell becsülni. Főleg ha más fizeti :)
2010. szept. 3. 18:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Ők a mennyiségre mennek és egy komoly ember nem tudja elviselni a szemályiségüket.

Másrészt, dugni akarnak!

2010. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként én se szeretem őket annyira..:D De van köztük rendes. :) Dugni az "átlag fiúk" is szeretnek,és van köztük aki csak dugni akar. Szóval van akinek megvan a maga egyénísége és nem a divatot követi és az is szereti a kalandokat. :D
2010. szept. 3. 20:34
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 20:30 vagyok.


Igen, igazad van az átlagos emberek is szeretnek dugni, csak a cicafiúk, adódóan az önimádatukból nem törődnek igazán azzal, hogy a Nőnek akár érzelmileg, akár a szexben maximumot nyújtsanak. Nekik jó és kész, a többi nem számít.

Ha megnézed a párokat, vagyis akik már össze vannak házasodva, nagyon kevés olyan van, hogy jó pasi, jó Nő.

2010. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!