Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek a cicafiúk?

Figyelt kérdés

Tenyérnyi kereszt a nyakukba és azt se tudják ki volt Jézus, rózsaszín csőnadrág, csillogó öv, gyémántkocka fülbevaló, kilógó alsónadrág, és lenéző tekintet. Én nem ismerek olyat, akinek ezek a fiúk tetszenének. Jelentkezzen már az, akinek ez bejön, mert nem értem hogyha nincs rájuk kereslet, akkor minek van ennyi.

15/L


2011. aug. 16. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki tudja, hogy az "ismerek olyat, akinek ezek a fiúk tetszenének" az tevagy
2011. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 napietus ***** válasza:
én még szerencsére nem láttam élőben ilyen példányt. undorító lehet :S
2011. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
:O Úristen ,elmehetnél Stephen Kingnek! Kik ezek a ratyik különben??
2011. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szerintem egymásnak tetszenek :D
2011. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 x) ***** válasza:
82%
Szúrnám az összeset ♥ (vasvellával gerincvelőn)
2011. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 bix ***** válasza:
67%

ohhó. de még mennyi van. pesten valahol tenyésztik ezeket. vannak vicces alternatíváik is, a deszkás bmx-es csőnaci de azért letolva, boxerkint, valami s-es színes viccesnek szánt póló, fullcap jellegzetesen az összes gyári matricával, a fejméret jelölő plecsni is rajta. mind 30-40 kiló, olyan lábakkal és karral hogy az botrány. nem azt mondom hogy a kigyúrt pasik legyenek az ideálok, de egy sportos, jó kiállású srác... mindegy van rá igény ez tény, ahogy a vasalt hajú srácokra is (sic!). ezeknél keményebb az is amit reggel sz@rok.


a hugom szerint ezek érző, megértő, hűséges és jófej srácok, és csak azért hordanak csőnacit mert deszkázáskor meg bmx en nem akad bele semmibe, meg mert olyan csini. egyelőre nem hozott haza ilyet, asszem a macskánk ahogy meglátja elkaparja

2011. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A média teremtette ezt a sok idiótát is.
2011. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 napietus ***** válasza:
bix ez elég lesújtó, ha így van... de tetszik a szöveged :D
2011. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bix ***** válasza:
50%

nekem pl ezek a kedvenceim. [link]


ritkán látni ilyen csini lányokat:D

2011. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 napietus ***** válasza:
nemár, bix, most akartam ebédelni :) egyébként ezek a képen annyira nem durvák, mint amit a kérdező leírt, de csőnaci egy pasin helyből fujj....
2011. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!