Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külföld az ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külföld az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Milyen olyan valakivel randizni akivel nem ugyan azt az anyanyelvet beszélitek? Mennyire nehezebb vagy könnyebb igy a dolgotok?

2021. nov. 2. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hat ha mindketten tudtok normalisan angolul, akkor nem egy nagy kunszt.
2021. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamaszkorom óta jól beszélem az angolt (megkockáztatom mára anyanyelvi szinten), így nálam ez semmilyen problémát nem jelentett.
2021. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nyelv a fontos , hanem a kulturális különbségek, és a távolság
2021. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem van ennek egy izgalmas oldala. :)


Ha van efy közvetítő nyelv, vagy valamelyik fél beszéli a másik nyelvét, akkor nem okoz gondot.


A nagyon eltérő kultúra már más kérdés.

2021. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van pozitívuma, van negatívuma. A férjem külföldi, sokkal gátlástalanabbul beszélünk a szexről például angolul, főleg a férjem. A saját anyanyelvén nem is hajlandó kimondani azokat a szavakat. Viszont néha érzem úgy, hogy amikor valami mély dolgot szeretnék neki mondani, elmagyarázni, akkor azt nem tudom annyira árnyaltan, mert a magyar sokkal kifejezőbb nyelv. Én is úgy érzem már majdnem anyanyelvi szinten beszélem az angolt.
2021. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!