Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, külföldön élő magyar...

Lányok, külföldön élő magyar sráccal szívesen ismerkednétek neten?

Figyelt kérdés
Lehet valami előnye egy ilyen ismerkedésnek? :D

2021. okt. 17. 20:16
 1/10 anonim válasza:
Melyik ország? Akár priviben.
2021. okt. 17. 20:20
 2/10 anonim válasza:

Sokan igen. Sok lanynak csabito, hogy megkeresed legalabb az 1500 eurot, es meg lehet ki is viszed magadhoz. Na persze vigyazni kell, sok az aranyaso, nem egy kinti hü*ye haveromat húztak mar le penzzel. Rengeteg a face kamuprofil is. Szoval nehezebb egy csajt igy oszinten megismerni, hosszu tavra foleg.

De attol is fugg, mi az a kulfold. Oroszorszagba pl nem szivesen koltoznek hozzad, de Kinaba sem. :D


En igy ismerkedtem meg a parommal sok eve, hogy o kulfoldon elt, en magyarban. Szerencsejere jo lany vagyok, nem nyultam le penzzel, mikor haza jott nyaralni kicsit jobban megtudtuk ismerni egymast, es igy nem sokkal kesobb ossze is koltozunk kulfoldon. :)

Azota en is dolgozok, megtanultam a nyelvet stb.

Szoval vannak eleve tavkapcsolatnak indult love sztorik.

2021. okt. 17. 21:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2021. okt. 17. 21:24
 4/10 anonim válasza:

Szerintem probalj inkabb a kornyekeden ismerkedni. Magyarok mindenhol vannak.

En olyan kulfoldi varosban lakom ahol nincs sok magyar de egy itteni magyar ismerosom meselte hogy o randizott tinderrol egy itteni magyar lannyal.

Sok no csak kihasznalna hogy kint vagy es igy kimenjen hozzad. Konnyebb a kinti eletet elkezdeni ha van kihez kimenni.

Akkor ismerkedj csak magyar lannyal Magyarorszagrol ha vissza akarsz koltozni. Annak semmi ertelme hogy tavkapcsolatot keresel, kiutaztatod magadhoz es lehet hogy otthagy nemsokara. Nem jobb egy olyan aki ott lakik helyben es akar minden nap tudtok talalkozni?


1500 euro nem is sok penz :D En nem keresek sokat de ennel azert joval tobbet viszek haza havonta nettoban.

2021. okt. 17. 22:56
 5/10 A kérdező kommentje:
1.500 euró Magyarországon szerintem sok pénz, én 1.000 eurót sem vittem haza otthon, ezért dobbantottam, de ha 1.500-at megkerestem volna, már elgondolkodom, hogy maradjak-e.
2021. okt. 17. 23:16
 6/10 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem :)
2021. okt. 18. 05:21
 7/10 Blue Child válasza:
a halállal is hamarább ismerkednáék meg mint egy hülye férfival
2021. okt. 18. 19:11
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat ha neked a maganyos szuzkent valo halal az eletcelod, akkor hajra! :D
2021. okt. 18. 22:02
 9/10 anonim válasza:
Nekem is lenne kedvem
2021. okt. 18. 22:15
 10/10 anonim válasza:
Melyik országban élsz?
2021. okt. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!