Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnétek, ha a csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnétek, ha a csajotok ezt csinálná? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátom nagyon könnyen felizgul, nagyon érzékeny a bőre. Most már tudom, hogy hol vannak a gyenge pontjai. Szóval egyszer meglepetéssel készültem: magamra tekertem távolkeleti kendőt, a hajamat feletűztem pálcikákkal és kinai karaktereket rajzoltam a hasamra. Megvolt a keleti hatás, nyugtató zene, gyerta, kényelmes párna stb. Ő meztelen volt, én pedig szépen, lassan csiklintottam, simogattam, massziroztam erotikusan, orál stb. kb. 1 órán át. Úgy láttam nagyon élvezi. Mondogatta, hogy mennyire szeret és nem akar elvesziteni. A végén nagyon hálás volt, azt mondta, hogy gyógyitó arany kezeim vannak és úgy érezte magát, mintha a mennyben lett volna.
2010. szept. 3. 18:53
1 2
 1/12 Mr. Idegen ***** válasza:
ez jó, ezt én is szeretném :)
2010. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

elárulom neked, a pasik tojnak rá magasról, h milyen ruhában vagy meg hogy hogy van a hajad feltűzve XD az a lényeg, h mi van alatta, meg az amit csináltok egymással... ez a szexiruha vásárolgatás csak a mi mániánk, nekünk jön be annyira...a pasik megnézik,aztán alig várják,h levegyék rólad... a párodnak sem a hangulat meg a ruha tetszett, hanem az, hogy kényeztetted és ilyen sokáig :P


21/L

2010. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
utolsó: ha ezt komolyan gondolod, amit leírtál, eléggé beleválasztottál a lecsóba. próbálj jobban körülnézni férfifronton, megéri! ;)
2010. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

21L-nek van igaza


28F

2010. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nincs igaza
2010. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Én lány vagyok. Valahogy furcs lenne elképzelini, hogy a fiúkat csak az érdekli, hogy mi van a ruha alatt. Egy szexi ruha nem izgatja fel a fantáziájukat? Ezt nem hinném. Szerintem jó egymással "játszadozni"...<3. Mármint én készülnék rá, ha tudom előre :P.
2010. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21/L vagyok...nekem ezeket pasik mondták + tapasztalat :) nem egyszer volt már, h kiválasztottam egy szexi cuccot, alig vártam, h lássa a pasi és a szexi ruhában játszadozzunk, erre mindig ennyi volt a reakció: wow, de dögös vagy...és utána leszedte rólam :D kb 1 percig volt rajtam, amíg megnézte...és ez nem egy pasival fordult már elő


de bizonyára vannak kivételek :) amik erősítik a szabályt :P

2010. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem is a ruhán volt a lényeg, hanem azon hogy csak őt kényesztetem és úgy érezze magát mint egy erotikus keleti szalonban:) kösz a válaszokat
2010. szept. 4. 08:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg kb annyit ér a szexi ruha, hogy megnézem és már vetkőztetem is le a csajt.

20/F

2010. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mennyi kanos csávó.

Ha mindig egyből a lényegre terünk és arra hajtunk hogy csak elsüljünk szerintetek az jó?

Egy idő után nem unalmas ?

Szerintem a kérdező nagyon kreatív és igazi istennő lehet az ágyban.

19/F xD

2010. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!