Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barátom ezt meg azt csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátom ezt meg azt csinálna akkor?

Figyelt kérdés

1.ha a barátom kinyalna elkaphatok bármilyen betegséget?

2.mért nem akarom hagyni neki, hogy simogasson, kinyaljon, miközben vágyom rá?

3.nyalás közben nem zavarja őket semmi se(punciillat,nedvesség)stb..?

4.tudom, hogy mindig azt mondjátok, hogy ha félünk akkor nem vagyunk felkészülve a nemi életre:)

ezt tudom, de akkor mivan ha akarom, és nem lehet vagy félek ?


2011. aug. 16. 00:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
amíg félsz ne csináld... és ami vele kapcsolatos azt meg tőle kérdezd meg
2011. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
"3.nyalás közben nem zavarja őket semmi se(punciillat,nedvesség)stb..?" őket?? többen lesznek?
2011. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
figyi várjál még, előtted az egész élet, nem dicsőség ha vki nem szűz, ezek majd elmúlnak, olyan kérdések ezek, amit ha jobban felnősz, már egyértelművé fognak válni. tehát szerintem még várjál! :) de legalább gondold át amit tanácsolok. remélem tudtam segiteni!
2011. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen.

2. Mert túl fiatal vagy.

3. Ha szívesen csinálja, akkor valószínűleg nem.

2011. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Várj még egy kicsit és nem lesznek kételyeid.
2011. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne féljél, lazulj el! Vban, ha a szex közben nem tudsz ellazulni, akkor nem lesz jó. Muszály lazítanod.
2011. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nem zavarja őt*

elírtam bocsánat

Azzal riogatnak, hogy ha nem hagyom a nyalást, hogy kiélje magát, vagy a simogatást nadrágon belül akkor el fog hagyni(amit nem akarok) mert nagyon szeretem:)akarom ezt az egészet, mert biztos élvezném és egyszer mikor benyúlt a bugyimba akkor is élveztem, de nem voltam elég nedves és amikor meg akart ujjazni csak fájdalmat okozott.

Azóta nem hagyom neki.

2011. aug. 16. 00:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak olyat csináljatok, ami mindkettőtöknek jó.
2011. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

punciszag...sztem fűrűgyééé le mert nemszeretem ha bűdös a pitsa egy kicsit amugy meg ha kinyalnak egy lányt azt többnyire élvezii a lány is meg a fiu is szal no para

carpe diem

2011. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nincs a dolgokkal annyi baj, csak szerintem bebeszélem magamnak ha leszopnám lehetne valami bajom ?
2011. aug. 16. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!