Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 'Tanár-diák' kapcsolat? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Tanár-diák' kapcsolat? Mi lenne ez?

Figyelt kérdés
~2 éve kaptam egy új magyar tanárt, aki akkoriban végezte el a fősulit, és egyből tanított. E mellett még úszást is oktat. Anno jártam úszni, oda ahol ő tanít, de nem figyeltem rá úgy igazán, és tisztán emlékszem, hogy első órán azzal kezdte, hogy 'mi ismerjük egymást. Valahonnan.'. Elég jól megvoltunk, segített magyarból, gyakran e-mail-eztünk, hasonló zenét szerettünk. De elment félév után másik suliba tanítani, én meg nem járok azóta abba a suliba. Volt már, hogy elmentünk sétálni együtt, stb. Múlthéten a városban tök véletlenül összefutottunk, vidáman integetett.
2010. szept. 3. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hamár nem tanít akkor nem tanárdiák kapcsolat sztem:D
2010. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor is ilyen volt a 'kapcsolatunk'.
2010. szept. 3. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, hogy akkor már szerelmes beléd?
2010. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerelmes? :D Ugyan már!
2010. szept. 3. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:
szard már le a fejét, nem te tehetsz róla, hogy pedofil. szerezz magadnak barátot, ne olyat akinek van lakása már meg kocsija. mert akkor nem a csávót fogod szeretni hanem a pénzét, de nyugi sok ilyen tipikus k.rva ismerősöm van úgyhogy nem te lennél az 1., de azért ha túró rudi kell akkor a te korosztályodban keresgélj
2010. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21 évesen én is meghúztam a gimis angoltanárnőmet. 26 évvel idősebb. De akkor már 3 éve nem tanított engem és ha nálatok sincs már közvetlen tanár-diák kapcsolat, akkor semmi akadálya. Nem gondolom hogy a kapcsolatotokat befolyásolná hogy régen diák és tanár voltatok.
2010. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te még nem láttál érett nőt, ugye? Nem azokra gondolok, akiknek ráncos az egész teste és már a nyugdíjra készül, hanem akik tudnak b@szni és még nagyon is jól néznek ki a koruk ellenére. De neked meghagyom a tini csajokat, aztán így jól el is osztottuk egymás közt a nőket.
2010. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!