Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanar diak kapcsolat, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanar diak kapcsolat, lehet ezt szerintetek? Mit csinaljak? Felek hogy barmi lehet ebbol, szerintetek?

Figyelt kérdés
Azert irok ide hogy segitsetek a tanacsaitokkal engem! 16eves vagyok es beleszeredtem a tesi tanaromba. Nem udom mit csinaljak, mert latom hogy a tanarom sem kozombos velemszemben, ha nem latnam azokat a dolgokat amiket csinal, es a vonzalmat akkor azt hiszem eltudnam felejteni! De igy? Amikor beszedet tart nekunk, (tobb tanarokkal) akkor is mindig nez es szemezunk, hiaba mondjatok hogy bekepzelem,-nem nem kepzelem be mert latom, mert mikor a melletem levoo fiu elore hajolt es nem lattuk egymast arebb lepet par lepest es ugy nezett!! Es tesi oran rosszuul tartottam az utot mint jo par tarsam, es szoonelkul odajott hozzam es ballitotta kezem de nem ugy fogta a kezem mint 1 tanar, mert erzetem es utana ugy pillantott ram mint aki nem is tudom mit akart tudatni!! Es egyszer addig ott volt kint velem (es a baratnommel akivel voltam) amig felnem huztam a cipot oda alt a hatamhoz es csak mikor elmentem utana ment o is (es nem kelett volna ott lennie)!!Es nagyon sok ilyet csinaltamar!!! Magatol odajon hozzam tenisezni pedig van parom, es nem is kertem!! A tanarom kb dupla idos mint en.. de egyszeruen nem tud erdekelni, az eletem is eki adnam!! Mikor meg latom remeg a labam, mikor oram lessz vele es eszembe jut nem kapok levegot mindha 1 csomo lenne a torkomba!! Hisz meg az anyanyelvunk sem 1, en itt elek Nagy-Britanniaba. Nem tudom mit csinaljak mert o nem olyan kmoly 1reszt, es nem hiszem el hogy nem fordult meg az eszeben olyan hogy: tonkre tegyem az eletet a korommal, de engem ez sem erdekel!!! Lassan meg fogok orulni ebbe a bizonytalansagban, kerlek segitsetek a tanacsaitokkal!! -Ne mondjatok hogy fejelcsem el, mert mar probaltam a nyari szunetben de NEM megy!!! zerintetek lehet ebbol vmi? Elore is koszonom a tanacsaitokat!!! Sziasztok!
2009. okt. 5. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, én bátorítalak. úgyis lepontozna, de ha tényleg ekkora a vonzalom, akkor ez nem fog elmúlni csak magától, addig, míg ki nem éled.
2009. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

No azt remélem szemelőtt tartod, hogy a tanár-diák kapcsolatokat a törvény bűnteti. Legalábbis én így tudom. Ha összejönnétek és kiderülne, a tesitanárod repülne az iskolából. :S Szerintem várj amíg elnem oszlik a rózsaszín köd. Bocsi. tudom hogy nem könnyű

L/17

2009. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi van még az iskolából?

És hol leszel utána?

2009. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat ebbollesz valami!!!!Szerelem ,szex.hazassag....De valami tuti!!!
2009. okt. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16 vagy. Ő nagyjából 30 lehet kb. Szerinted, hogyha ez bármit is érez irántad, az több lesz 1-2 dugásnál? Sem a családja sem a barátai sem az esetleges barátnője előtt nem csinál hülyét magából, hogy egy ilyen korodbeli fruskával jár.


Fingod sincs neked róla, mi az a vonzalom.

2009. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kossz mindenkinek!


A sulibol ezen az even kivul, van meg 1 evem, 11dikes leszek. Utana megyek vagy egyetemre vagy fosulira. mert?

2009. okt. 6. 17:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen tisztaban vagyok a dolgokkal, es en is ugy halottam hogy buntetendo, es azzal is tisztaban vagyok hogy kirughatjak, es amiket olvastam tanar diakrol akik kapcsolatoban voltak es kiderult, a tanartol a hivatasat is elvettek:S es epp ezert felek... De egyebkent nem reg olvastam hogy itt Londonban 1 tanar
2009. okt. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!