Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek hogy több onbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek hogy több onbizalmam legyen ?

Figyelt kérdés

Sportoltam/sportolok oda figyelek magamra minden terén ,próbálok formában maradni… de a paromtol semmi vissza jelzés. Azt viszont észre veszi hogy más, hogy néz ki. Közösségi oldalakon lajkolgatja stb.., 😕 nem ertem mit kene meg tennem…


Tudom ez egy picit gyerekes gondolkodás így 25 évesen… de nem hittem volna soha hogy fogom magam úgy érezni.


2021. nov. 7. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a megfelelő ember a "párod".
2021. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdés megjegyzésében nem szerepelt az, hogy mióta vagytok együtt. Ha sok ideje, akkor lehet már megszokta és természetesnek tekinti az egyébként igényes, sportos külsődet.

Ami egyébként nem jó, mert egy nőt gyakran kell dicsérni, odafigyelni arra, hogy nőnek érezze magát. :)


F/26

2021. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!