Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt nem néz rám a pasi. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt nem néz rám a pasi. Ez mire tudható be?

Figyelt kérdés
Elég nagy arca van mármint amit észre vetem. Úgy megy végig az utcában mintha ő lenne az atya úr isten. Esküszöm nekem először fel sem tűnt, hogy itt lakik. Egy ideje szúrtam ki. Akár hányszor esküszöm véletlen futunk ősze (megyek le a kutyákkal) találkozom egy másik kutyassal (szomszédom) alltalaban'talalkozunk'. Nem vagyok csúnya se igénytelen. Több nő és pasi is közölte, hogy nagyon csinos vagyok, meg melegítő én is. De az, hogy ennyire ne nézzen ram(mintha direkt csinálná). De azt észre vettem 2x,3x,hogy mikor messzebb van, volt, hogy visza fordult vagy messziről nézett egy rövid ideig. De akár hányszor megyünk el egymás mellett mintha ott sem lennék. Le süti a szemeit vagy babralja a telefonját vagy bambul maga elé. Ennyire ellenszenves lennék neki? N28
2021. nov. 7. 17:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha ennyire nem érdekelt a kérdés akkor minek írtatok ide szerencsétlenek? Ne akarjátok okoskodni mert ahogy látom nem megy így se úgy se
2021. nov. 7. 18:48
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Férfiként én akkor viselkedtem így egy nővel, ha egyébként tetszett, de nem volt szimpatikus valamiért. Így úgymond direkt nem néztem rá, hogy szálljon le a földre, én nem esek hasra a szépséged előtt mint a többi férfi.


Általában a beképzelt, azon nőkkel viselkedtem így akin látszott, hogy azt képzeli hogy körülötte forog a világ csak azért mert nő és szép.


Te is ugyanolyat k...akilsz, mint mi. Ugyanolyan ember vagy mint mi.

2021. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Biztos valami gettó baba vagy.

Lehet nem szereti a grízes nőket és inkább elnèz másféle


Üdv,

A legnagyobb rajongód 😆

2021. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem h nem néznék rád de 30km sugarú körben elkerülnélek és hagynám hatni az atomot amit rád dobtam
2021. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdekled, csak nem. bírod elfodagni. Sajnálom, ez van.
2021. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!