Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt nem néz rám a pasi. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt nem néz rám a pasi. Ez mire tudható be?

Figyelt kérdés
Elég nagy arca van mármint amit észre vetem. Úgy megy végig az utcában mintha ő lenne az atya úr isten. Esküszöm nekem először fel sem tűnt, hogy itt lakik. Egy ideje szúrtam ki. Akár hányszor esküszöm véletlen futunk ősze (megyek le a kutyákkal) találkozom egy másik kutyassal (szomszédom) alltalaban'talalkozunk'. Nem vagyok csúnya se igénytelen. Több nő és pasi is közölte, hogy nagyon csinos vagyok, meg melegítő én is. De az, hogy ennyire ne nézzen ram(mintha direkt csinálná). De azt észre vettem 2x,3x,hogy mikor messzebb van, volt, hogy visza fordult vagy messziről nézett egy rövid ideig. De akár hányszor megyünk el egymás mellett mintha ott sem lennék. Le süti a szemeit vagy babralja a telefonját vagy bambul maga elé. Ennyire ellenszenves lennék neki? N28
2021. nov. 7. 17:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem, hogy van egy 7 év körüli lánya akoval jön megy, 30+a pasi de lehet kicsit több...
2021. nov. 7. 17:21
 2/15 A kérdező kommentje:
Nővel meg sose láttam a fél év alatt
2021. nov. 7. 17:22
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Csak te foglalkozol ezzel.

Ő nem foglalkozik veled, jön-megy, nézelődik, telefonál.

Fogadd el, hogy nem tetszel mindenkinek.

2021. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, ha nagyon tetszik valaki, azért nem mer szemezni. Én se mertem ránézni se arra, akiért igazán oda voltam.
2021. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom hova tenni ezt az egészet. El fogadom ha nem vagyok az esete, de ilyennel még nem volt dolgom esküszöm.... és kicsit boki a csőröm :)
2021. nov. 7. 17:33
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha elkapja a tekintetét, akkor nem néz levegőnek, sőt...

A levegőn atnezunk, nem kapkodjuk le róla a szemünket. 🙂

2021. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lachesys ***** válasza:
34%
Inkább téged érdekel túlzottan, mit gondolnak rólad mások, lehet hozzászoktal a figyelemhez és irritál, hogy valaki nincs tőled elajulva. Az elmondása alapján amúgy lehet csak felénk a pasi és pont hogy bejössz neki, de érdemes lenne leszallnod a földre és feldolgozni, hogy nem körülötted forog mindenki és van akit nem érdekelsz.
2021. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mègis mit kellene tennie?


N+1 oka lehet ennek a viselkedèsnek


Te szerelmetes jó isten.

28 évesen 🙄


Jeeez

2021. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lachesys ***** válasza:
58%
Pont te jössz azzal, hogy ez felnőtt resz, mikor felnőtt nőként az a problémád, hogy egy férfi a sok millióból nem foglalkozik veled és erről még kérdést is képes vagy kiírni?
2021. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Kàr hogy a kérdést nem lehet lepontozni.


Amúgy sajnos vannak még más hasonló "miért csinálja ezt a másik" kategóriás kérdezők


Ennyi infó alapjàn simán mehetne az ezotériaba 😆


Nem néz rám , miért nem nèz rám , és mèg mi vagyunk a szerencsètlenek 😆

2021. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!