Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalnatok erre?

Figyelt kérdés

Ki derült hogy a párom el sem olvassa a messanger üzeneteimet.

Tegnapi dologra nem elkezett hogy mit írtam neki. Így bukott le.

Csak ő írja le a gondolatait, mikor mit csinál.

Az én üzeneteimet semmibe veszi. Másfél éve vagyunk együtt. 1 hónapja eljehyzett.


2021. nov. 7. 17:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem emlékezett.
2021. nov. 7. 17:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékezett, na bumm. Biztosan szétszórt volt éppen. Amúgy elhanyagol téged? Akkor jogos a kiakadásod, de nagyon nem tudsz mit kezdeni vele. Maximum holnaptól megpróbálod semmibe venni te is... Magyarul sarkon fordulsz és vissza se nézel.
2021. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicc?

1,5 után csak feltűnt volna, ha semmit nem olvas el. Lehet, hogy neki nem volt fontos, vagy éppen nem ért rá, amikor írtál.

Ha az üzeneteid semmibe venné, akkor az nem tegnap derült ki!

2021. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ha nem ért rá akkor fel se jött volna messangerre illetve nem írt volna egész másról magáról akkor épp. Értitek.

Ha nincs időm akkor nem megyek fel messangerre sem.

Levegőnek néz.

2021. nov. 7. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én sose olvasom a párom üzeneteit, néha le is tiltom:)
2021. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem emlékszem minden dogra amit tegnap írtak nekem, de ettől még elolvastam amit írtak, de annyimindenről beszélgetünk, hogy hirtelen tuti nem ugrik be, hiába mondja, tegnap megírta.
2021. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád, hogy mire nem emlékszik?
2021. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor bocsánatot kérek a párom tol hogy eltuloztam. :(
2021. nov. 7. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot.


Nagy esküvő lesz vagy szűk körű?

2021. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!