Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy friss a kapcsolat. A pasid azt mondaná az egyik alkalommal, hogy izgatja, ha van (nem sok!) egy kis felesleg egy lányon, ezért nyugodtan elengedheted magad egy kicsit, és nem gond, ha véletlenül feljön egy-két kiló. Ehhez hozzátenné azt is, hogy nem akarja, hogy direkt emiatt hízz, és nagyon tetszik a mostani alakod is, nem akar megváltoztatni. Csak ne görcsölj rá az alakodra, mert ha véletlenül híznál, csak még jobban bejönnél neki.


Hogy reagálnál? Kiakadnál? Lenne valami eredménye?


2021. júl. 21. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtatnak semmin, de belül megnyugtatna. Nem akadnek ki.
2021. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pasim, aki hasonló volt. Egyszer azt mondta, mennyire tetszik neki az alakom, hogy vékony vagyok, máskor meg tömni akart, hogy nem baj ám ha hízok. Te meg döntsd el, hogy akkor udvariasságból mondja, hogy bejön neki a vékonyság, vagy tényleg tetszik neki? Nem jó az ilyen, összezavarja az embert. Hapsi kedvéért ne hízz meg, ha neked jó így ahogy vagy.
2021. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Azon akadnék ki, hogy úgy érzi, engedélyt kell adnia ahhoz, hogy mit csinálok.
2021. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Furának gondolnám, mert engem meg taszít a felesleg (magamon is és máson is), és nagyon nem izgatna, hogy őt izgatja a zsír. Mondjuk valószínüleg ilyen pasi szóba se állna velem, mert még 10 kilóval nehezebben is vékonynak számítanék.
2021. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az 1-2 kg "felesleg" az jóformán meg sem látszik egy felnőtt emberen,maximum ha törpenövésű. Így eléggé üti a kettő egymást. Egyébként ha már jön 1-2 kg és elengeded magad,gyorsan jön a többi is,ha nem figyelsz. Utána meg majd azon kell aggódni,hogy több ne legyen.
2021. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most is van rajtam pár kg, úgyhogy azt kapja eleve, amire vágyik. Az én súlyom állandóan ingadozik, úgyhogy azt is megkaphatja.

Amúgy nem értem milyen eredményre vársz?

2021. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A történetben én vagyok a férfi.


"Amúgy nem értem milyen eredményre vársz?"

Sokszor előfordul az, hogy az ember megkíván valamit, amit nem fogyaszt el az alakjára való tekintettel. Egy ilyen beszélgetés után lenne benned olyan gondolat, hogy miért is ne?

2021. júl. 21. 17:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Bennem biztos nem lenne. Ha híznék is mondjuk 2 kg-t,onnantól kezdve ugyanott tartanék,hogy nem ehetném amit akarok,mert akkor híznék még 2-t,utána még kettőt,aztán hirtelen ott tartok 10 kg-nál. Nem meghízni meg szerintem sokkal egyszerűbb,mint lefogyni. Egyébként ez csak elméleti dolog,mert általában nem kívánok meg felesleges ételt,ha már nem vagyok éhes.
2021. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy nem tetszem neki úgy, ahogy vagyok,meg akar változtatni.

Ez ugyanolyan, mintha lenne rajtam + pár kg, és azt mondaná, hogy így is tetszem, de vékonyan mégjobban tetszenék.

Nem akarjuk megváltoztatni azt, akit igazán szeretünk, kedves kérdező.

2021. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fogadom el a barátnőmet, ahogy van, soha nem mondanék neki ilyesmit, mert sértő. Ennyi a történet, kérdező.

Nagyon büszke az alakjára, én meg nem győzöm (csakis őszintén) dícsérni.

Szerintem azt hinné, megőrültem, ha hirtelen elkezdeném lökni neki a "hát nem baj, ha elkezdesz hízni" szöveget.

2021. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!