Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adnád a pasi tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adnád a pasi tudtára, hogy be jön, tetszik neked?

Figyelt kérdés

Nem rég lakunk egymástól pár hazal arebb. Az utóbbi időben egyáltalán nem is érdekelt, esküszöm nagyon nem is figyeltem ki mászkál erre. Szakítottam az akkori párommal, és szemet szúrt. Alltalaban reggelente 'talalkozunk' vagy este (munka előtt - után) mikor megyünk haza. Figyelgettem az utóbbi időben, de nem nyitottam felé egyáltalán semmit, mivel meg vártam hátha... Ha már ő a férfi de sajnos semmi. Nekem nagyon fura reggelente baktat a kocsihoz vagy a telefonját nyomkodja vagy le hajtott fejjel cammog... Tisztában vagyok vele, hogy nem biztos, hogy az esete vagyok ez úgy 50-50%...

Ha be jön nektek egy nő, de hasonló szituációban lennétek mint amit írtam, hogy lehetne ki szűrni, hogy egyáltalán nem közömbös neki a másik?

Lehet kicsi kusza lett, bocsika:) N


2021. nov. 7. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha tetszel neki, ő fog jelezni.
2021. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Túlzott optimizmus, hogy a leírtak alapján 50%-ra teszed az esélyét, hogy tetszel neki. Ha egy férfi magányos és társra vágyik, akkor automatikusan megnézi magának a nőket az utcán. S ha tetszenél neki, akkor feltűnően hosszan nézne rád, s kizárt, hogy nem vennéd ezt észre. Ettől még persze egyszer odamehetsz hozzá legközelebb valamilyen ürüggyel, de készülj fel a visszautasításra, mert messze az a legvalószínűbb, hogy vagy nem tetszel neki, vagy van valakije már, vagy mindkettő. Bocs, hogyha ezzel elkeserítettelek.
2021. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, ezen filoztam én is. Csak nagyon furcsán viselkedik néha... Nővel az elmúlt pár hónapban egyáltalán nem látni. Meszebrol mindig néz, de mikor egymás mellé érünk, mintha ott sem lennék. Furcsa, de köszönöm a normális válaszokat!
2021. nov. 7. 21:20
 4/8 A kérdező kommentje:
50-50% azért meg is adom magamnak már ne is haragudj...
2021. nov. 7. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Hátha baktat a kocsihoz lehajtott fejjel, vagy a telefonját nyomkodja akkor nagyon valószínű, hogy nem. érdekeled, már ha tudja egyáltalán, hogy létezel.
2021. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem ismered...

az is lehet túl csinos vagy és azokat a nőket alapból kizárja akinél azt gondolja nem lehet esélye, sokan csinálják ezt hogy rá sem néznek a szebb nőkre direkt .

2021. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 nyelven megérteném, ha mondanád. Szempillaremetetésül nem.
2021. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szavakkal.
2021. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!