Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tudtára:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára: tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Ma este megyek bulizni.

Olyan szorakozohelyet vàlasztottam ahova amugyis jàrni szoktunk a baràtnökkel, s ahol dolgozik egy férfi aki nagyon bejön nekem :)

Tudom hogy nincs kapcsolata, s bàr nem vagyok tini , Vele nem "merek" flörtölni.


Amolyan vagàny, kemèny pasi.

Laza és rosszfiûs...mindig oltogat és kötöszködik velem.

Nagyon tetszik mint férfi.


Nem szeretnék nyomulni és egyértelmüen "elàrulni magam" ...mégis valahogy a tudtàra akarom adni hogy szivesen fogadnàm ha közeledne :)


Tippek?

22L


2017. máj. 27. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a pultban dolgozik akkor ülj oda, beszélgess vele stb. Szívd a vérét. Előbb utóbb leesik neki.
2017. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj, az ilyen szórakozóhelyes kemény csávók pontosan tudják, hogy mitől döglik a légy, már kinézett magának, szóval csak hagyd, hogy megtörténjen, amit kb minden este csinál valami csajjal
2017. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj tekintve hogy visszajársz meg szoktatok beszédbe elegyedni, teljesen egyértelmű számára, hogy többet akarsz. (Te meg még megannyi lány.) Tuti hogy szexuális téren abszolút kielégített. Szóval aligha fog lépni ha eddig nem lépett. Beléd szeretni aligha fog, de ha szexet sem beszéltetek meg eddig, arra sincsen sok esélyed. Ha meg kifejezetten felkínálod magad, még inkább elveszíted potenciálodat a szemében, bár akkor van rá esély hogy fogtok is szexelni.
2017. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hasonló kérdés a Morrison's Ligetről, te vagy az? Mert akkor jó régóta hajtasz rá.
2017. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Nembaj akkor bulizom egy jôt a csajokkal :DD


Morrisons? Nem voltam még ott sosem!

Képekröl sem szimpatikus

2017. máj. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!