Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Milyen tipusu csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen tipusu csajok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

kulso, belso, minden erdekel:)

20/L


2021. nov. 8. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Számomra nagyon fontos az intelligencia. Egy ilyen plázaraptorral nem tudnék mit kezdeni. Szeretem ha valaki közvetlen, mosolygós. Fontos lenne, hogy tudjon önállóan objektív véleményt alkotni befolyásolás nélkül.

Külsőre sok elvárás annyi van hogy ápolt legyen. Nyilván ezt a tisztaságra értem. Lehetőleg hosszú hajjal, mert a rövidet nem szeretem. Az olyan fiús.

A deviáns büdöstornacipős rockereket, animéseket meg ilyeneket nem kedvelem.

Jah, a helyesírás is baromi fontos lenne.

2021. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Keress rá a Youtube-on: HELENE FISCHER
2021. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Barátnőm tulajdonságai:


Belső: Szelíd, türelmes, megértő, empatikus, kíváncsi, szorgalmas, intelligens.

Külső: Ügyel az egészségére, szeret sportolni, kirándulni, egészségesen étkezik, nagyon ritkán és keveset iszik.


Nekem pontosan ez a típus jön be. :)

2021. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Külsőre nincs nagy "igény", a kövér lányok/nők nem igazán az eseteim. Külsőröl kb ennyit tudok mondani. Belsőre kedves, hűséges, vidám, bújós és szereti az állatokat. Tényleg nincs nagy igényem nők terén. Ha tényleg biológiailag nő, nem a rokonom és nem kövér az már fél siker. Persze bejönnek a duci lányok is, csak van egy határ.

Ami nagyon bejön az még esetleg a rocker/emo külső.

2021. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Legyen kedves.
2021. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Külső: barna haj, világos szem, vékony testalkat.

Belső: intelligens, humoros, törődő, életvidám.

A barátnőm szerencsére pont ilyen, és nem győzöm elégszer a tudtára adni, hogy mennyire szerencsésnek érzem magam :)

26/F

2021. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem írnám le mégegyszer, de belsőre pont olyan mint #1nek, külsőre pedig annyi hogy ne legyen kövér/sovány.

21F

2021. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Nalam alacsony, fitt, keves smink, apolt, mosolygos, szeret nevetni, introvertalt, szorgalmas, szeret uj dolgokat megismerni, szeret mozogni, turazni ,stb

Sztem ennyi eleg

2021. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Én a kedves mosolygást szeretem, amikor kivehető a lány magatartásából, cselekedetéből és gondolataiból, hogy kedves személyisége van, aki meg tud érteni, tödőrhetünk egymással, jól szórakozhatunk. Nem szeretem az olyan nőket, akik kinézetre szupermodell robotféleségnek akarnak tűnni, sok sminket használva képesek csak megjelenni, woaaaaa nézz milyen bombázó vagyok a tekintetük.
2021. nov. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!