Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek tényleg bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek tényleg bejönnek az ilyen típusú srácok?

Figyelt kérdés

Teljesen őszintén,és ártatlan kíváncsiságból kérdezem csupán....


A kérdezőre gondolok: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__45..


2013. júl. 12. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2013. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze!


Kettőt kérnék belőle rögtön!

2013. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

hmm hangulat függő de ált igen


nagyon szeretem a kétértelmű játékokat

és az h lesz e valami?

szerencsére az csak tőlem függ:-)

2013. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eddig még egy ilyen pasi sem aratott sikert nálam, pedig volt jelentkező :D ízlés kérdése van akinek bejön ez van akinek nem.

Én kapcsolat párti vagyok szóval nem kedvelem ezt az ismerkedési módot, :) de biztos van akinek megfelelő

2013. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami engem illet, nincs sok értelme a kérdésednek, mert hogy belemennék-e a játékba, az attól függ, vonz-e a srác, illetve van-e hangulatom egy laza egyéjszakás megejtéséhez aznap. Ahogy a linked kiírója csinálja (tehát nem erőszakosan és/vagy lekezelően), az egy egészen korrekt módszer, egy számomra tetszetős külsővel kiegészülve olyan összképet alkothat, ami lehetővé teszi, hogy egy ágyban landoljak vele. Viszont nem vagyok akkora szexuális étvággyal megáldva, hogy ebből rendszert csináljak, és nyilván egy komoly kapcsolathoz sem ő lenne az elsőszámú jelöltem. Egyszóval legjobb esetben is csak annyira jöhet be nekem, mint én neki.
2013. júl. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az attól függ, ha például ismered az illetőt akkor vicces tud lenni, egy idegen férfi már nehezebb szitu, attól függ hogy néz ki, milyen a hangja, vagy illik hozzá, ez a fajta "humor".
2013. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!