Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számit incelnek?

Figyelt kérdés
Nem a definíciót kérdezem mert azt it senki nem nézi.

#incel #Nem definíció
2021. nov. 8. 20:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%

Én


- csöndes, jelentéktelen ember vagyok akinek a legnagyobb dolog az életében az hogy bejár az előadásokra

- lányokkal nem beszélek, mondjuk nem is tudnék miről, illetve csak nyökögnék egész végig

- szociális életem konvergál a 0-hoz

- igazából csak idő kérdése az öngyilkosság


20/F

2021. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
41%

Az nézőpont kérdése.


Eredetileg nyilván azok akik megfelelnek a definíciónak.


Aztán azok akik valamelyik ilyen mozgalom "mellett" állnak.


Továbbá kezd olyan lenni a kifejezés, mint egy sértés - olyan, mint a politikában a náci vagy a kommnunista kifejezés, aminek szintén vagy eredeti definíciója, szintén vannak akik a hivatalos mozgalomban vannak - ám mindkét esetben a beszólás jelleg is érvényesül használatkor. Amolyan "nem tetszik amit mondasz, gyorsan leszóllak, innentől a véleményed nem ér, én nyertem HAHAHAHA" stílusban.

2021. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
#1 Bocsánat ha tévedek, másfél pipás, nem te írtad véletlenül előbb egy másik kérdéshez egy perce, hogy a nők ösztönvezérelt állatok?
2021. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Egyedülálló, sikertelen, másokat hibáztató, gyűlölködő egyén.
2021. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Az incel viselkedés gyerekes, nem akar alkalmazkodni semmihez, inkább megmagyarázza, hogy nem ő a hibás a saját dolgáért..
2021. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
27%
Aki nem tud egy rántott levest sem elkészíteni házi krutonnal!
2021. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Arra vagy kíváncsi hogy ez a szó eredetileg mit jelentett, vagy hogy általában manapság kikre használják?


Mert eredetileg önkénytelen cölibátust jelent, ami alapján egy ember önhibáján és önakaratán kívül nem talál magának olyan partnert, aki hajlandó vele lefeküdni/járni anyagi ellenszolgáltatás nélkül. (én is ilyen incel vagyok)


De sokan manapság tévesen az 1 bites idiótákra használják, akikkel nem az a baj hogy nem tudnak csajozni, hanem hogy nem is akarnak tudni, röpüljön a szájába a sült galamb, és nyilván a saját szintükhöz képest jobbat akarnak. Az ilyeneknek sajnos nincs elég intelligenciájuk ahhoz, hogy felmérjék a helyzetet, és produktívan tudjanak csajozni. Magyarán ösztönylények.

2021. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Ez önmeghatározas kérdése:

Ha legalább egy prosti segítségével de elvesztetted a szüzességedet, akkor onnantól egyéni döntés miként határozza meg önmagát az ember. Az emberek ilyen élethelyzetben inkább önként szokták felvenni a jelzőt, mintegy meghatározva önmagukat.

Ezt csakis akkor lehet ráaggatni valakire, ha szándékai ellenére még sosem volt nővel. Ha az illető úgy ítéli, akkor a prosti is számít, mert már nem szűz, azaz a cölibátus megdőlt

A hivatalos definíció nem érdekel

2021. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
1# inkább egy szakembert keress fel.
2021. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

9. Attól nem lessz jobb csak elmagyarázza hogy ne is akarjál nőt/barátokat.

A fájdalom az meg nem is létezik amitől öngyilkos akarnál lenni.

2021. nov. 15. 08:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!