Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden sikertelen férfi incelnek számít?

Figyelt kérdés

Mert ugye az eredeti definíció szerint incel az, aki vágya ellenére sem képes romantikus vagy szexuális partnert találni.


De itt az oldalon is többször láttam, és beszélgettem is olyan férfiakkal, akik bár nem valami sikeresek e téren mégsem tartják magukat incelnek. Meg úgy vettem észre, hogy ez a definíció már elvesztette az eredeti jelentését, és szeretik jóra rosszra ráaggatni ezt a jelzőt.


De akkor most ki számít incelnek? Te kit tartasz annak?



2021. okt. 10. 11:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Az incel önkényes definíció. Nagyon sok nő is van úgy, hogy nem talál olyan társat, aki bejönne neki, de attól még nem incel, hanem egyedülálló. Egy férfi sem incel, hiszen ő sem jönne össze azért akárkivel. Nem értem, miért kell magát incelnek hívni és determinálni, miért nem lehet egyedülálló. Attól, hogy nem akar az lenni, még egyedülálló. Én sem vagyok incel, bármikor be tudnék pasizni, de azok a pasik, akik dugnának, esetleg párkapcsolatot is akrnának, nekem nem kellenek. Ettől még nem vagyok incel. Egyedülálló nő vagyok és válogatós. Ennyi.
2021. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Sikertelenek és ezért az ellenkező nemet hibáztatják, utálják, ők az incelek.
2021. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Incel az, aki reggeltől estig hisztizik és mindenféle agyament teóriákat talál ki, hogy miért nem siekres a nőknél. Gyűlöl mindenkit. Magát is.


Akikről te beszélsz, ők csak szimplán egyedülállók vagy szinglik.

2021. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

#3

Pontosan!

2021. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Incel=involuntary celibate, tehát olyan pasi akit nem vesznek észre a csajok. Akarta ellenére nem képes kapcsolatot kialakítani a nőkkel, legyen az rövid vagy hosszú távú. Szerintem az inceleknek 2 csoportja van: az első azok, akik sikertelenek, ezért a nőket, a jóképű férfiakat stb. okolják és emiatt gyűlölik őket. A második csoportba meg ilyen békés, nyugodt, tipikus jófiúk vannak, akik szintén sikertelenek, de nem utálják a nőket, csak szomorúak az egyedüllét, a magány miatt.
2021. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
1: Szóval 35 évesen ha sosem volt semmilyen romantikus/szexuális kapcsolatod, akkor pont ugyanolyan egyedülálló vagy, mint akinek életében nem volt gondja a másik nemmel, csak most épp 2 hónapja nincs senkije? Szerinted egyforma dolog a kettő?
2021. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

1.: az a különbség, hogy te válogatós vagy, azért nincs párod

aki incel, annak meg egyszerűen nincs esélye

2021. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Én 7 éve vagyok egyedül és nem vagyok incel. Tudom, hogy bármikor dugathatnám magam nős pasikkal, meg kiéhezett kanokkal. De nem akarom, mert számomra a szexualitás csak egy szereteten alapuló kapcsolatban értelmehzető, olyat viszont nem találok könnyen negyvenen túl, gyerekkel, nem túl szép nőként. De ismerek más nőket is, van aki gyerektelen, 5-6 éve egyedül.

Ha valakinek 35 éves korára sem volt soha semmilyen kapcsolata, ott pszichés problémák vannak, tehát nem incel hanem azért egyedülálló mert valami baj van vele, pszichológust javaslok. (Vagy csak nagyon válogatós, de akkor meg pláne nem incel).

2021. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
#7 Ja, persze, a legtöbb önjelölt incelről azért gyorsan kiderül, hogy a korban, külsőben hozzá illő nőket lenézi, megveti. Szép nőket átlagosnak tart és finnnyásan közli, hogy leereszkedne hozzá, majd nem érti, hogy neki sem kell. Engem már csúnya pasi is utasított vissza. És még csak ronda sem vagyok.
2021. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%

Valójában kétféle definíció van, amik kizárják egymást. Mert az egyik definíció szerint minden férfi incel (még Brad Pitt is), a másik szerint meg senki.

Tehát minden férfi tud szexhez jutni, ha mással nem egy cigány kurvával vagy egy idősebb nővel. De ugyanakkor az is igaz, hogy semelyik férfi nem tudja megdugni az összes nőt aki megkíván, még Brad Pitt sem.

2021. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!