Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti se szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Lányok ti se szeretitek ha részegen egy buliban nyomulnak a pasik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2010. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, főleg, ha még illuminált állapotban is van. 28L
2010. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy hogy van de az udvarlás nekik az jelenti, hogy megfogják a seggem. ki nem állhatom, de ha leszólom, hogy légy szíves haggyál, akkor még ő van megsértődve, hogy de egy beképzelt csaj vagyok. Ez történt, néhány napja is, s úgy feltudom húzni magam...ahhh...Meg is kaptam, hogy: "Ha olyan szép lennél amilyen okos, gyönyörű lennél."
2010. szept. 4. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyesmi csak csöves diszkókba fordul elő,tapasztaltam,15-16 évesen én is ilyen voltam,de már nem járkálok ilyen gagyi helyekre,mondjuk én alapból rühellem akik pár pohár után nagykirályok, mellettünk is van egy csöves diszkó azt félrészegen kint keménykednek az út közepén,jön egy autó még ők néznek lincshangulatba, elhiszem hogy kemények mint az szar 3 sör után de ha épp elpillant a sofőr nem hiszem hogy az ütközést is kivédené a hülyegyerek
2010. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Én is utálom.!

De még akkor se szeretem buliba ha valaki részeg hogyha nagyon kedves és aranyos,mert nem tudom eldönteni olyankor hogy most amikor nem iszik is ilyen,vagy csak azért tetszem neki mert már megivott egy csomó alkoholt...:)

2010. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor oda jönnek részegen és odahajol,hogy mondjon valamit és megérzem azt a büdös igen erős alkohol szagát na akkor szoktam eltolni a csávót erre meg kérdőn nézz rám.Multkor pl elmutogattam neki,hogy büdös befogtam az orrom meg mutattam a piját nála.
2010. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen en is azt utalaom a legjobban, hogy meg ok neznek kerdoen, hogy most mi van???pffff


De latom nem vagyok egyedul ezzel

2010. szept. 4. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:
én imádom...igaz fiu vagyok.(nem kell félre érteni, jó kis csetepaté lessz belőle mindig. xD)
2010. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!