Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Butaság lenne érzelmekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság lenne érzelmekkel belemenni laza kapcsolatba?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok. Egészen középiskolás korom óta több, évekig tartó párkapcsolatom is volt már, de mind kudarcba fúlt. Egyik partnerembe se voltam szerelmes, folyamatosan hiányérzetem volt. Még tini koromban volt egy viszonzatlan szerelmem, nem voltunk együtt. Azt hittem, hogy soha többé nem leszek szerelmes, de mégis sikerült. Sajnos nem szerencsés a helyzet...


2 éve vagyok egyedül és 1 éve ismertem meg egy férfit, akibe szerelmes lettem. Nagyon sokat gondolok rá, úgy vágyom rá, mint soha senkire. Ő is szingli, de a helyzet az, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot, de barátság extrákkal dologban benne lenne.

Elkeserített a dolog, de állandóan arra gondolok, hogy talán nem is leszek többé szerelmes, és nem fogom tudni megtapasztalni azt, hogy milyen eltölteni egy (vagy esetünkben akár több) éjszakát olyannal, akit szeretek. Már annyira feszít belül ez az érzés, hogy azt gondolom nem is zavarna, hogy ő nem szeret viszont, legalább addig a magaménak érezhetném, és jól érezném magam, amíg nála vagyok, még ha nem is lehet teljesen az enyém. Nem hiszek benne, hogy belém szeretne, tudom, hogy nem fog.


Valaki belement már így a dologba? Ha igen, mi lett belőle? Mit gondoltok, butaság? Úgy érezem, hogy túl sokat voltam szerelem nélkül kapcsolatokban, eddig csak olyanokkal feküdtem le, akiket maximum csak kedveltem, mint jóbarátot, nem volt meg senkivel a tűz és szeretném ezt is megtapasztalni.


2021. nov. 11. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Határozottan ki fog facsarni.
2021. nov. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
koppanni fogsz, nem kicsit.
2021. nov. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha belemész a kapcsolatba, az (esetlegesen) olyan hiányérzetet hívhat elő, hogy "csak kihasználtak", "egyszer vagyok szerelmes valakibe, de nem akar komolyat, csak a testem kell"...

Ez nem biztos hogy így lesz, mert az emberi lélek bonyolult, de van rá esély.

Nem tudom hányszor találkoztatok, mennyire ismeritek egymást és hogy az illető mondata mögött mi van: tudatosan nem akar családot, vagy elköteleződéstől fél, vagy más...

2021. nov. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2x vágtam bele ilyenbe. Most másodjára is ez a helyzet én szeretem kapcsolatot akarok ő nem. Rohadtul fáj és igen olyan érzéseket hoz elő mint ahogy írták előttem. Megtanultam soha többet nem megyek bele barátság extrákkal kapcsolatba.
2021. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!