Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy valaki 22 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
máj. 12. 17:52
 1/9 anonim válasza:
31%
Én 21 éves lány vagyok és még nem voltam senkivel. Sajnos az én tapasztalatom alapján, már az a normális, ha valaki 13 évesen lefekszik már valakivel és valaki,aki még velem egykorú azt az emberek betegnek titulálják.
máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem túl gyakori. De ne foglalkozz másokkal. Majd eljön az ideje.
máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez az, amit pont nem tud senki, mert esetleg pár baráton kívül nem árulják el senkinek.


Nekem 2 barátnőm van, akik 30 felett szüzek, és teljesen más karakterek.

máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Férfiaknál gyakoribb mint a nőknél.


Nők nagy részénél ez inkább döntés kérdése.

máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Százalékos arányt nem tudnék mondani, de látod itt is elég sokan írnak ki ilyen jellegű kérdéseket. Szerintem férfiaknál tényleg nem nehéz annak maradni, elég csak az, ha az illető nem talpraesett, kezdeményező, nem is kell csúnya legyen. Nőknél azért ritka, hogy valaki alkalmi kapcsolatot se találjon, ahhoz nagyon taszító külső vagy belső kell, de lehet abban nem akarja elveszíteni és azért marad szűz.
máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Ritka

De én pl az vagyok

máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Én ismerek egy 38 éves szűz nőt, legalábbis ezt mondta magáról.
máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, 27 évig az voltam, azt hittem sosem lesz olyan, akivel megtesszük ezt a lépést. Extra figyelmes volt velem, jól indult a dolog, de sajnos nem illettünk össze szinte semmiben, így szakítás lett a vége.


Most meg az a félelmem, hogy azért nem fogok társat találni mert zavarni fogja a tapasztalatlanságom. Egy kalandvágyó partner igényeit aligha elégíteném ki a jelenlegi tudásommal, kérdés akarna-e tanítani.


Ez is saját példa, volt, aki elutasított szűzen. De ha ilyenbe futnál, taka van annak a bunkónak. Fogj ki olyan figyelmes embert, mint az exem.

máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, mennyire gyakori, én speciel 25 éves voltam, amikor megtörtént a dolog. Férfi vagyok. Gátlásos voltam fiatalon, meg igazából eléggé bezárkózott életet éltem akkor még, így a lehetőségek is leredukálódtak. Utána viszont beindult az élet, igaz, hamar lett feleségem is, így már nem kalandoztam, de sokkal könnyebben ment volna az ismerkedés, flörtölés, mint előtte, az biztos. Valahogy a nők is megérezték jobban utána már, hogy nem vagyok "életképtelen".
máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!