Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki megfogadott valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki megfogadott valamit év elején (év közben) a párkapcsolatával összefüggésben, és azt sikeresen végig is csinálta?

Figyelt kérdés

Lassan vége az évnek, nemsokára itt a karácsony!

Milyen sikerélményetek van párkapcsolattal összefüggésben?


Ilyenekre gondolok pl.:

- eljegyzés/esküvő

- régóta halogatott összeköltözés

- akinek nem mertél szerelmet vallani, végre megtetted (összejöttetek)

- válást sikerült végigcsinálni

- kisbaba születés stb...


Van amit még év végéig meg akarsz valósítani a párkapcsolattal összefüggésben?

Van amitől "félsz", de még idén "muszáj lenne" meglépni?



#fogadalmak #sikerélmények
2021. nov. 14. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A naplómba azt írtam év elején, hogy idén el szeretnék végre válni. Már 5 éve ez a helyzet és én ebben az egészben már lassan teljesen elsorvadok. A gyerek még kicsike volt, anyagilag sem álltunk úgy, hogy külön is megéljünk. Nagyon sokat dolgoztam azon, hogy önállósodni tudjak, de nem csak rólam van szó. A férjem max.alberletbe mehet. 3 éve megbeszéltük, hogy egy éve múlva elválunk, ha addigra anyagilag jobb lesz a helyzetünk. Mostanra elértünk olyan célokat, amik kellettek ahhoz, hogy külön tudjunk menni, de a férjem csak hallgat a válásról 3 éve. Volt most egy nagy beruházás itthon, amit muszáj volt megcsinálni és ha házilag csináltuk volna meg, több százezer Ft-ot spóroltunk volna. Ehhez aposomnak is kellett volna segíteni, mert ferfimunka. Nagy levegőt vettem és megmondtam a férjemnek, hogy nem szeretném az apukáját dolgoztatni a házamon, mivel válást terveztünk. Inkabb kifizettem az összeget a munkásoknak. Ezután a férjem nem sokkal azt mondta, akkor várjuk meg a februárt az adóvisszaterites miatt és akkor elköltözik.

Úgyhogy így tűnik, sikerül megvalósítani azt, amit kitűztem. De azért van bennem félelem, mert anyagilag borzasztóan nehéz lesz még mindig, ráadásul a járvány miatt a munkahelyem is bizonytalanná vált. Félek, hogy megint jön valami és marad minden a régiben.

2021. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az eljegyzés és az esküvő jött be. Nyilván nem csak azért, mert én mantráztam, hanem mert mindketten így gondoltuk, készen álltunk meglépni ezeket a szinteket.

De idén voltam eljegyzett mennyasszony, igazi menyasszony olyan esküvővel amilyet mindig is szerettem volna, és amiben a férjem is jól érezte magát. És most feleség vagyok annak az embernek az oldalán aki után már fiatal felnőttként is epekedtem.

2021. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly év elején megfogadtam, hogy feladom a szűzies életmódomat és lefekszem azzal a férfivel, aki már egy éve flörtölgetett erősen velem.

Január első hetében le is feküdtem vele, aztán alig bírtam levakarni magamról. Fel se állt neki, tegyük hozzá. Azóta inkább nem szexelek.

2021. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez lehet nem hangzik túl romantikusan, de én év elején megfogadtam, hogy összeszedem magam és végre kilépek a sehova se tartó, bántalmazó kapcsolatomból. Ez meg is történt.

Ezután beleástam magam az önismeretbe, illetve segítséggel rájöttem, honnan ered a szeretethiányom és miért voltam hajlamos rosszul választani (gyermekkor).

Igyekeztem az önbecsülésem és az önbizalmam helyrerakni.

Onnan tudom, hogy jó úton járok, hogy azóta "megkísértett a sors", de időben felfigyeltem az intő jelekre és így nem sodródtam bele egy újabb rossz kapcsolatba. Viszont úgy vettem észre, kevésbé vonzom az ilyen típusú pasikat - tehát úgy tűnik, nagyon is számít az önbecsülés.

Biztos van még hova fejlődnöm de haladok. Sok pozitív visszajelzést kapok a családomtól, barátaimtól, ezek is sokat számítanak.

Szóval kedves kérdező, számomra ez mindenképp sikertörténet, hiszen így esélyt adok magamnak, hogy igazán boldog lehessek.

29N

2021. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!