Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cigányok általánosságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányok általánosságban elégedettebbek a párkapcsolataikkal, mint a magyarok?

Figyelt kérdés
Azt megfigyeltem, hogy nagyon csúnyán és hangosan tudnak veszekedni, de valahogy gyorsan ki is békülnek és utána már látványosan nyalják egymást. Náluk nehezen tudom elképzelni, hogy szexmentessé váljon a házasság, mert annyira fontos nekik ez az öröm, hogy aligha mondanak le róla. A szexuális kultúrájukról sokat nem tudok, de lehet nincsenek is nagy igényeik.

2021. júl. 6. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ajánlom figyelmedbe a Mónika-showt!
2021. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Örök konfliktus kereső népség
2021. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Náluk az asszonynak kuss a neve. Náluk megengedett a férfinek a megcsalás! Szerintem inkább szerencsétlen dolog nőnek lenni egy ilyen ódivatú közösségben. Nem is beszélhet más férfivel. Otthoni cselédek, jogok nélkül!
2021. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Más örömforrás nemigen adódik nekik, mint a szex, nem tudnak másban kiteljesedni (munka, talás, hobbik).
2021. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Ezel azt sem tudjak, hkgy mi az, hogy elegedettnek lenni.
2021. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

3: "Náluk az asszonynak kuss a neve."


Ezen jót röhögtem!

Gondolom nem hallottál még cigányasszonyt replikázni.

:-))))))))

2021. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

cigány család cigány szokásokkal .vagy cigány család magyar szokásokkal, vagy cigány ember cigány rokonok szűlők nélkül magyar környezetben nevelkedve .. Tehát sokat számít ki milyen környezetből jött kik vették körül, milyen erkölcsi ,etikai, szociális értékeket sajátított el..

A baj hogy sok esetben senkire nincs rá írva milyen ember, de azt szokták mondani 2 szóból is lehet következtetni, az el ső a kérem a másik a köszönöm.

2021. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
első*
2021. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert nagyon felszínesek, üresek, így a semmi is kielégíti őket.
2021. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!