Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyógyász, mi fog történni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyász, mi fog történni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 18éves és ma megyek nőgyógyászhoz mert valami nincs rendben...minden együttlét után fáj és viszket...mindenki azttanácsolta menjek nőgyógyászhoz ő tud segiteni de én még sosem voltam és nagyon félek nagyon szégyellős vagyok még a partnerem előtt is...nagyon félek valaki nyugtasson meg mi fog történni odabent...kérlek titeket segítsetek..!
2010. szept. 4. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

az nőgyógyászonként változik

de ne fürödj előtte mert tutii vesz kenetet és ha fürödtél akkor nem lesz pontos

2010. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én magam még nem voltam nőgyógyásznál (érthető okokból), de a barátnőmet már kísértem el.

Nem kell félni, az a nőgyógyász nagyon kedves volt (pedig viszonylag fiatal férfi volt), látta a barátnőmön, hogy ő is nagyon fél.

Egy kicsit beszélgetett előtte, hogy miért jött, meg ilyenek, aztán le kellett vetkőzni és felfeküdni az asztalra. Sajnos enélkül megvizsgálni lehetetlen. Ha tanácsot adhatok, gondolj arra, hogy az a doki már ma legalább 20 puncit látott, és nem kell előtte szégyenlősködni, mert nem szexuálisan közeledik hozzád.

És nyugi, szorítok neked! Tudom, milyen nehéz most! :)

Mikor bemész, gondolj arra, hogy van egy hülyegyerek valahol az országban, aki sosem volt még nőgyógyásznál, és a neten próbált megnyugtatni valami hülye dumával... És mire ezt szépen végiggondolod, már túl is leszel rajta! :)


25/f

2010. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félmeztelenül felfekszel egy szülőágyra, bazi nagy terpesz, reflektorral megvilágítanak, egy hüvelytágítóval szétnyitják a hüvelyed és bekukkol a doki. Lehet, hogy egy nagy vattás végű pálcikával benyúl és kenetet vesz. Aztán felöltözhetsz és valószínűleg kapsz egy hüvelygomba elleni kúpra szóló receptet. Nem fáj, de érzed...
2010. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, majd büdösen menjen el a nőgyógyászhoz...

Zuhanyozz csak le nyugodtan, csak hüvelyöblítést ne végezz. Nálam úgy volt,h megkérdezte az asszisztense,h volt-e szexuális kapcsolatom, aztán bementem levetkőztem, mondta a doki,h feküdjek fel. oké. felfeküdtem, aztán lazuljak el... persze nem ment könnyen,mert ideges voltam és ott nyugtatott. Nagyon rendes volt. Persze azt gondoltam magamban,h - menj a francba, nem benned akar turkálni egy idegen ember, hogy nyugodjak meg?! -, és amikor betette azt a hideg bigyót ( nem tudom mi az, talán tükör, v tágító, nem értek hozzá...:S:) ), akkor fájt egy picit, mert feszült voltam. Aztán megtapizott, kenet és már le is szálhattam. A vizsgálat kb. 1 perc volt, vagy talán még annyi sem. :) Ne legyél ideges. Nyugodj meg! :)

2010. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!