Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy sráccal de ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal de ki akar dobni ha nem viszem haza. Mot tegyek?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal azaz nagyon friss a dolog.

Ő felvitt magához anyuja ismer meg a barátai.(ez utóbbiak "rossz arcok")

Es azt várja hogy én is felvigyem magamhoz.

Mivel ezt nem akartam így azonnal megsértődött es azonnal be akarta velem fejezni.

Igy megigertem hogy másnap akkor feljohet.


De ugye nalam alszik nekem reggelente le kell lépnem de ő bőven később kezd.

Azaz az lenne hogy vagy felkeltem kora reggel hogy menjünk, vagy egyedul kellene hagynom a lakáson. Amit nem akarok, mert friss a kapcsolat.


Ha ezt elmondom neki, hogy nem bízom benne es reggel induljunk, megint helyből szakitani akarna hogy ugy járnék vele hogy azt kb feltételezem rola hogy kirabol?


Mivel már az is teljesen sértette hogy mikozben ő hazavisz engem magához én meg nem, ez végképp betenne ha hazaviszem, de így..


Plusz valszeg abbol is baj van hogy en este 8 kor elaludtam, mivel nem ismer annyira hogy tudja neha kidőlök este 8 kor ill abszolut nem így ismer. Es mivel most szakitok egy masikkal valszeg azt is hiszi, a masikkal vagyok,m mert este 8 tol nem vettem fel a telefont neki tobbszor hívott.


Hogy csináljam az egészet hogy ne legyen baja a srácnak velem?



2021. nov. 15. 06:34
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%

Te normális vagy?? 😳

Miért nézed magad ennyire le??? Egy értelmes ember menekülne már most!

2021. nov. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%

Mar most tele van minden intő jelekkel, mit eszel rajta ennyire h le mesz kutyaba érte

Fenyegetés, hiszti és tartsai

2021. nov. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
91%
Már most irányítani, befolyasolni próbál!Nemet kell mondani és kész!
2021. nov. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Miért nézem le magam 1#?


Azért a hiszti mert amugy sok évvel ezelottrol ismerem. És amugy arrol is faggat miért nem kerestem én évekig.


Nem bízik meg bennem. De bennem kb egy pasi sem. Az előző is kiakadt ilyeneken hogy nem viszem haza. Vagy nem veszem fel a telot. De ő nagyban lazább volt es már megszokta később.

De eleinte ki volt tőlem ő is készülve.

Ez a mostani srác meg egyszerűen nem akarja ezt tolerálni.

2021. nov. 15. 06:58
 5/45 anonim ***** válasza:
92%

Kit érdekel, hogy neki mi a baja? Neked a saját boldogságod, komfort érzeted kellene hogy előtérben legyen.

Ha megsértődött, és be akarta fejezni, akkor csak egy nagyot kellett volna bólintanod rá. Szerinted ha most ez van mi lesz később?

2021. nov. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Az a baja hogy vele járok, mindenkinek(sokaknak)bemutatott bnőjeként, es ő hazavisz engem magához én meg őt nem??


Azt hiszi szórakozom vele.

2021. nov. 15. 07:01
 7/45 A kérdező kommentje:

5# eleinte győzködtem hogy ertse már meg a másik barátomat 1 évig SE vittem haza magamhoz ez nalam nagyon nagy szo egyaltalan csak az hogy őt felengedem ha nem is rögtön.


Erre meg ilyenekre azt mondja mindig ne beszeljek exekrol meg másokrol. Egyszersem.



Aztan amikot ledegradálz hogy akkor jo ennyi volt eltoltott velem pár napot es menjek hagyjuk, es ha ilyenkor eljövök akkor visszatart es megcsókol.

2021. nov. 15. 07:03
 8/45 anonim ***** válasza:
90%

Most ez komoly??

Hagyod magad zsarolni??

Elszámoltat, mert korán elaludtàl?

És ami a leglényegesebb:fontosabb egy hülye manipulatív kis pöcs hisztije, minthogy lop-e a lakásodból, mert egyedül hagyod ott??

Ez komoly??????

Nem, nem kell felvinni magadhoz ennyi idő után, és pláne nem kell ott aludnia, arról pedig szó sem lehet, hogy egyedül hagyd a lakásodban.

Ha szakít, szakít. Hidd el, jobban jársz.

Az én exem is elvárta volna, hogy 2 hét után egyedül hagyjam a lakásomban, de mondtam, hogy szó sem lehet róla.

Nem is tudom, melyikőtöket vernèm nyakon előbb, te is olyam hülye vagy…

2021. nov. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Nem azert szamoltal el mert elaludtam.

Hanem most szakitok. Azaz képben van egy masik srac is.


Ő meg nem ismer engem annyira nem e kétfelé vagyok..

2021. nov. 15. 07:05
 10/45 A kérdező kommentje:

Aki meg nem akar szakítani.

Az is egy másik érdekesség.

Mert ha viszont engem ez a srác otthagy", mert nem bízik, igaz a masik sem bízik bennem, de ő sokat kibírt nekem eddigis. Az ilyeneket. Hogy pl haza se hozom.

Eleinte tiszta ideg volt ő is ezektol de már belejött.

2021. nov. 15. 07:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!