Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok az alábbi öltözködési stílusról? Túl egyszerű?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Nagyjából hasonlóan öltözködöm. Ha olyan alkalom van, elegánsabb ruhákat veszek fel illetve magassarkút, de a hétköznapokban inkább a kényelem a fontosabb. Szeretem a farmernadrágokat, egyszínű, fekete nadrágokat, lapos csizmákat. Túl kivágott felsőket nem hordok, mert kényelmetlenül érzem magam bennük.

Minimálisan sminkelem magam (szemceruza, szempillaspirál). Hosszú szőke hajam van, hol leengedve hagyom, hol felkötöm copfba. Ékszerként csak pici fülbevalókat hordok.

Egyik barátnőm szerint túl egyszerűen öltözködöm. Ő sokkal nőiesebb ruhákat hord, és tény, hogy nagyon csinos is. De én így érzem jól magam, lassan 30 évesen úgy gondolom tudom, mit szeretek hordani, mi áll jól stb.


Ettől függetlenül kíváncsi lennék férfiak véleményére. Ti is úgy gondoljátok, hogy ez túl hétköznapi, egyszerű?


2021. nov. 15. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez valóban hétköznapi. 10-ből 9 nő igy öltözik. Mi ezzel a gond?
2021. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó. Szeretem, ha valaki azért hord valamit, mert jól érzi magát benne, nem azért, mert ez a divat, meg mások ezt meg ezt gondolják róla. Lehet egy csaj kiöltözött-kikent-kifent, ha látszik rajta, hogy arra hajt, hogy hú de jól nézzen ki. Erőltetett lesz. Ellenben egy farmer-pólós smink nélküli csajjal, aki jól érzi magát a bőrében és a ruhájában, nem a külsejéből árad a tökéletességre való törekvés, hanem a belső kisugárzásából. Egyértelműen az utóbbi kelti fel az érdeklődésemet.

29/F

2021. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
jól néz ki az a dzseki.
2021. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

sok ember annyira végtelenül átlagosan öltözködik, hogy a fotón látható nők szerintem egy kicsit már felülmúlják a hétköznapit.

nekem az jön be, amikor kényelmes és laza az öltözködés, de egyúttal kiemeli, hogy nőről van szó, pl. sztreccs farmer

2021. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Jó is lenne ha így nézne ki egy átlagos csaj itt...

Ennél sokkal gázabb az öltözködése a többségnek,sajnos.

2021. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Munkahelyre elég fura lenne kisestélyiben menni.


A túlzottan kivágott ruha meg közönséges és visszataszító, pláne egy normális munkahelyen. Nyilván vannak páran, akik csak ilyenkor látnak női mellet és csorgatják rá a nyálukat, de normális férfi nem fog hanyattesni, csak mert valaki kivágott felsőt hord. Legalábbis nekem közönséges. Ahogy a seggkivillantós rövidnadrág is.


Ha jól nézel ki és jó alakod van (persze ez is relatív), akkor ilyen öltözékkel is lehetsz baromi csinos.

2021. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván vannak páran, akik csak ilyenkor látnak női mellet és csorgatják rá a nyálukat, de normális férfi nem fog hanyattesni, csak mert valaki kivágott felsőt hord. Legalábbis nekem közönséges. Ahogy a seggkivillantós rövidnadrág is."

nekem egyik sem az, ugyanúgy emberként és munkatársként tisztelem a kolléganőt akkor is, ha mélyen kivágott felsőben, vagy nyáron picsanaciban jön be dolgozni

2021. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

7! A tisztelet az teljesen más kérdés, az alapból jár mindenkinek, amíg érdemes rá. Csak nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen öltözködéssel általában azt akarják kompenzálni, hogy eléggé hiányosak a képességek a munka területén (is).


Én is észreveszem ha valakinek jó alakja van, de azt anélkül is észreveszem, hogy kint lenne a segge vagy a melle. Van, ami nem való munkahelyre (kivéve ha az illető a 70-esen dolgozik).

2021. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Nincs így vele bajom, de látszik hogy a kényelem a szempont. Én nagyon szeretem, ha egy nőnek van stílusa, és egyébként a kényelmes ruhákat is lehet úgy kombinálni (akár szín, vagy anyag), hogy elegáns is legyen, de még nem kihívó.

Mondjuk nekem a francia, vagy az olasz öltözködési stílus jön be… ők is egyszerűen öltöznek, de pl a kiegészítőkkel dobják meg a szettet… pl sál, napszemüveg, táska, vagy óra.


De visszakérdezek. Te mit vársz el, hogy a párod hogyan öltözzön?

2021. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincs különösebb elvárásom (azon túl nyilván, hogy tiszta ruhák legyenek). Ha szeretek valakit már nem számít, hogy sportosabb vagy elegánsabb stílust kedvel. Nem is próbálnám megváltoztatni, mivel egyik volt barátom próbálta rámerőltetni, hogy másképp öltözködjem, így tudom milyen rossz érzés.
2021. nov. 15. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!