Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a stílusról?

Figyelt kérdés

Már régóta vonz a 70-es/80-as évek divat világa és el szeretnék kezdeni így öltözködni; ha ti meg látnának valakit ilyen stílussal az utcán kinevetnétek? nektek tetszik?mit gondoltok róla?

Pár kép: [link]

[link]

[link]

[link]



2019. máj. 4. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Igen ki
2019. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
látnátok* 😅
2019. máj. 4. 17:00
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom hová valósi vagy de itt pesten rengetegen így öltöznek, tehát nem keltenél túl nagy feltűnést:D Vidéken, falun már lehet furán néznének rád de ha így akarsz öltözködni ez ne tartson vissza
2019. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Borzalmas, soha nem vennék fel ilyeneket!

Ha valakit így látnèk azt gondolnám, hogy vagy iszonyat csóró vagy szimplán igénytelen

2019. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Ne haragudj, de ez teljesen átlagos viselet. Jó, persze, a falusi parasztoknak a kantáros nadrág kutyaszarral a menő, de az efféle redneck mentalitás megszokott tőlük, le kell őket kakilni, de jó magasról.
2019. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Minden második ember így néz ki a világon, semmi feltűnő/kitűnő/nevetséges nincs benne
2019. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

Imadom ezt a “regota vonz a regi oltozkodes” kamu dumat amikor 5 eve meg mindenki fujjogta ezt de most hogy mindenki ezt hordja mar egyedinek akartok latszani stb..

Nem bantasbol, en nekem is most tetszett meg, hogy divat lett, de ne alltasd magad, minden masodik tini kislany igy oltozik ma, nem veletlen talalsz instan 2000 kepet egy mp alatt.

2019. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt most újra divat.

Másrészt sokmindent hordanak, már változatosabban öltödködnek az emberek.

Nyugodtan hord, nincs benne semmi durva.

Nekem a gyerekkorom jut róla eszembe 😊

2019. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez inkább '80-as évek második fele és '90-es évek. Nem tetszik, de semmi nevetséges vagy gáz nincs benne. Ha tetszik, öltözz így.
2019. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%

Pont most divat megint ez a fajta öltözködés, és tényleg minden 2. lány az instagramon és az utcákon is így néz ki.

Személy szerint nekem nem jön be egyáltalán ez a stílus, sőt a 90es évek se. (Nemrég láttam egy népszerű fast fashion bolt kínálatában biciklis nadrágokat meg neon zöld garbókat, azt a tipikus britney stílust és arra is csak fogtam a fejem)

Az emberek nagy részét különben pont nem érdekli, hogy öltözik a másik.

Faluban sokszor azért is megbámulnak ha egy kicsit több smink van rajtad, de egy kisvárosban is tesznek magasról rá, hogy csőnadrgágban vagy trapézban vagy.

2019. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!