Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy akármenny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy akármennyire is kerültétek egymást valakivel, az élet addig igazgatott benneteket, hogy végül csak nem tudtatok ellenállni a másiknak?

Figyelt kérdés
Meglévő kapcsolatotok vagy bármi más miatt kerültétek egymást, hiába volt meg a kölcsönös vonzalom. De mégis csak össze-össze sodródtatok, és végül nem tudtátok, vagy akartátok tovább tartani magatokat.

2021. nov. 16. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

12 eve elsodrodunk, majd mindig vissza😂


Eloszor 2 evig kavartunk,szunet.sok ido mulva ujra kavartunk, szunet.megint x ev es ujra...de ne kerdezd miert. 🤷‍♀️ meg en sem ertem😂

2021. nov. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Bár velem történne... de az "élet" - értsünk ezalatt bármit is - nem mindenkivel ilyen kegyes.
2021. nov. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
2 év után igen, mintha mágnes húzna hozzá a távolból is. Nagyobb volt a szenvedély, mint az elején. Ha akkor nem sikerült, akkor már nem fog soha. Én eltéptem minden kötelet, ami hozzá kötött, ez cseppet sem egyenlő azzal, hogy kerülöm, mert az addig is meg volt kölcsönösen. Én belül zártam le. Onnan tudom, hogy sikerült, hogy rövid idő múlva szerelmes lettem, amikor bemutattak valakinek. Nálam ilyenkor már nincs visszaút soha többé. Már nem érzem a mágnest. Nem is fogom soha többé senkivel, az új szerelemben se érzem azt a fajta mágnest, de korábban se éreztem soha senkivel, elképesztő volt, mert egy térben fizikailag rántott egymás aurajaba bennünket, de ezt nem lehetett, ezert is kellett egymást kerülnünk. Ilyen nem lesz mással. De ettől még beleszerettem másba. Engem csak a szerelem tud őrültségekbe belevinni és mivel az már nem köt hozzá, soha nem fog tudni már közel kerülni hozzám nős létére.
2021. nov. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem is úgy fogalmaznék, hogy kerültük egymást , sokkal inkább távol tartottuk magunkat egymástól. Mégis a levegőben érződött köztünk a szimpátia és a vonzalom. Aztán jöttek a kommentek a bejegyzéseimhez. Az üzenetek privátban. Egymásnak a szívecskék. Még mindig csak barátságnál tartottunk.

Aztán közel egy, vagy két év ismeretség és levelezés után egyszer csak, teljesen váratlanul, megtört a jég. A semmiből jött egy üzenet. Találkozóra invitált-kettesben. Sejtettem a célt, mert pár hónappal előtte volt köztünk egy kis flört. Kapcsolatban éltem még akkor, de elhatároztam, hogy elmegyek. Életem legjobb döntésének bizonyult.

Aznap átléptük a határokat, nem akadt jegyszedő... :-)))

Azóta folyamatosan feszegetjük egymás határait is... és dúl a love.

2021. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a jelenlegi kapcsolatom hasonlóan kezdődött...

N

2021. nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve van ilyen: eddig még sikerült tatani a határokat, de sok köszönhető annak is, hogy tudatosan nem is kifejezetten kerestük azt, hogy átlépjük azt a határt.
2022. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!